Pěkné páteční ráno, milé ženy-in!

Je pátek, poslední pracovní den týdne, a před námi je víkend. A bylo by od nás vyloženě nehezké, kdybychom Vám nedali příležitost získat nějaké ty další extra body do VVS. Tentokrát v průběhu víkendu, abyste si mohly na soutěž najít čas!

Jakým způsobem se bude tentokrát bojovat o body? Tak se na to pojďme podívat:

1. Po desáté hodině se ve vydání objeví novinka s názvem „Vánoční detektivka“? V ní najdete popis, jak získat indicie, které Vás mohou dovést k hledané osobě, a odkaz, do kterého máte napsat, kdo je oním hledaným (Nepište to prosím nikam jinam, jinak Vám body do VVS strhneme! Diskuse pod novinkou bude tentokrát opravdu uzavřena :).). Ze správných odpovědí vylosujeme v pondělí tři vítězky – první obdrží 2000 bodů, druhá 1000 a třetí 500 bodů do VVS.

2. Seber 2000 bodů! To bude napsáno na obrázku, který se opět bude objevovat ve článcích dnešního vydání, tentokrát ovšem v sobotu od 10:00 do 12:00 a v neděli od 14:00 do 16:00.  Pokud ho objevíte a kliknete na něj, získáte 2000 bodů. Počítá se pouze první úspěšný „lov“ - můžete tak získat maximálně 2000 bodů za celý víkend, pak už se Vám obrázek neukáže.

3. Napiš básničku. Vaším úkolem je napsat básničku, obsahující následujících deset slov tak, aby dávala smysl. Napište ji do tohoto odkazu (klikni) nejpozději do neděle do 20:00. Každá můžete napsat jen jednu básničku! My z básniček vylosujeme dvě, jejichž autorky obdrží 1000 bodu do VVS. Pokud se nám nějaké básnička skutečně zalíbí, tak ji uveřejníme, a autorka obdrží 2000 bodů do VVS. A teď už ona slova, která musí být v básničce obsažena: Vánoce, sníh, strach, sob, letadlo, čáp, sysel, koupaliště, zloděj, bota.

Tak ať se Vám tentokrát daří!

Reklama