Máme tady třetí den nového roku a předposlední den Velké vánoční soutěže! A já Vám přeji dobré ráno, milé ženy-in. A nejen ráno, ale také den, v němž můžete ulovit poslední meganášup bodů do VVS!

Tak se pojďme podívat, kdepak se nám dnes ty body schovaly.

1. Po desáté hodině se ve vydání objeví novinka s názvem „Letem světem s VVS“. V ní najdete zadání a odkaz, do kterého máte napsat řešení (Nepište je prosím nikam jinam, jinak Vám body do VVS strhneme! Diskuse pod novinkou bude uzavřena.). Ze správných odpovědí vylosujeme zítra tři vítězky – první obdrží 3000 bodů, druhá 2000 a třetí 1000 bodů do VVS.

2. Chyťte čas! Opět je tady soutěž, která je náročná na pozornost a načasování. Vaším úkolem je v přesně dané časy vložit do diskuse pod tuto novinku libovolný smajlík. Kdo trefí čas nejpřesněji, dostane 3000 bodů do VVS – a to za každou „trefu“. A jaké jsou časy, které máte trefit? 9:00:00, 13:00:00, 17:00:00 a 21:00:00. Jak jste se trefily, uvidíte samozřejmě hned vedle Vašeho příspěvku, ale body Vám přidělíme až zítra, kdy vítězky vyhlásíme. Pokud stránky spadnou, tak Vám čas utekl, i když používá nefér praktiky :). Časem se myslí čas na Ženě-in - tedy ten, který se objeví u Vaší reakce. Jinak bychom to nemohli zkontrolovat. Pokud se Vás trefí víc, dostanou body všechny. Ale pozor, musíte trefit i vteřiny!

3. V první novince, která bude následovat po této, se objeví číslo. V některých dalších novinkách tohoto dne se bude objevovat matematická operace, kterou máte provést vždy s výsledkem z předchozí novinky. Dosažený výsledek vždy bude označován jako x, aby se matematické operace snáze zapisovaly. Po šestnácté hodině, tedy na závěr našeho vydání, se ve vydání objeví novinka s názvem „Tak kolik to je?“. V ní najdete otázku, která bude s Vámi vypočítaným číslem úzce souviset, a odkaz, do kterého máte napsat odpověď (Opět platí - nepište to prosím nikam jinam, jinak Vám body do VVS strhneme! Diskuse pod novinkou bude uzavřena.). Ze správných odpovědí vylosujeme tři vítězky – první obdrží 3000 bodů, druhá 2000 a třetí 1000 bodů do VVS.

Tak hodně štěstí a pěkný zbytek dne!

Reklama