Dobré páteční ráno, ženy-in,

 

tento víkend bude opět ve znamení Velké vánoční soutěže! Budete si moci opět nasbírat spoustu bodíků, a to nejen během dnešního odpoledne, ale hlavně během celého víkendu! Takže šanci máte opravdu všechny! A jakým způsobem budete moci chytat body, kterých budeme rozhazovat opravdu hodně?

 

1. Dnes po desáté hodině se ve vydání objeví novinka, která se bude jmenovat „Pevnost Boyard“. Kdo tuto soutěž někdy viděl, možná už tuší, o co se bude jednat. V této novince najdete podrobný popis toho, jakým způsobem můžete soutěžit během celého víkendu, a odkaz, kam budete moci napsat svou správnou odpověď. (Nepište to prosím nikam jinam, jinak Vám body do VVS strhneme! Diskuse pod novinkou bude uzavřena.) Ze správných odpovědí vylosujeme v pondělí tři vítězky – první obdrží 2000 bodů, druhá 1000 a třetí 500 bodů do VVS.

 

2. V sobotu od 08:00 do 10:00 a od 20:00 do 22:00 se ve článcích dnešního vydání bude objevovat obrázek s názvem „Seber 4000 bodů“! Pokud ho objevíte a kliknete na něj, získáte 4000 bodů. Počítá se však jen první kliknutí na tento obrázek, pak už se vám zobrazovat nebude. Můžete tedy získat pouze a jen 4000 bodů.

 

3. Dnes odpoledne si spolu budeme zase hrát. A to opět naši oblíbenou šibeničku! Třeba se mi vás tentokrát povede oběsit. ;) Vyhrává ten, kdo první napíše správnou odpověď do diskuze. Jeho odměnou bude nejen 2000 bodů, ale i nějaký věcný dárek. Tak neváhejte a pověste pro dnešní odpoledne práci na hřebík! ;)

 

Tak hodně štěstí!

Reklama