Přeji dobré ráno, milé ženy-in!

Dnes máme zase soutěžní den. A co to znamená? Že můžete ulovit další extra body do VVS! Tentokrát ovšem dáme příležitost především těm z Vás, které přichází ke svým počítačům až po práci. Což samozřejmě neznamená, že nemůžete soutěžit všechny!

A jak? I dnes vás čekají tři lovecké příležitosti!

1. Protože středa je tradičně dnem „poznávaček“, kdy máte určovat, co je na fotce či jejím výřezu, rozhodli jsme se připravit pro Vás „poznávačku“ i do VVS. Po desáté hodině se ve vydání objeví novinka s názvem „Copak na té fotce je“? V ní najdete fotku a odkaz, do kterého máte napsat, co je na fotce (Nepište to prosím nikam jinam, jinak Vám body do VVS strhneme! Diskuse pod novinkou bude uzavřena.). Ze správných odpovědí pak vylosujeme tři vítězky – první obdrží 2000 bodů, druhá 1000 a třetí 500 bodů do VVS.

2. Seber 2000 bodů! To bude napsáno na obrázku, který se opět bude objevovat ve článcích dnešního vydání, tentokrát ovšem od 18:00 do 20:00. Pokud ho objevíte a kliknete na něj, získáte 2000 bodů. Počítá se samozřejmě pouze první úspěšný „lov“ - můžete tak získat maximálně 2000 bodů, pak už se Vám obrázek neukáže.

3. Chyťte čas! Tak tahle soutěž od Vás bude vyžadovat trochu pozornosti. Vaším úkolem je v přesně dané časy vložit do diskuse pod tuto novinku smailík s libovolným zvířátkem (na výběr máte prasátko, myš, kočku, pejska a želvu). Kdo trefí čas nejpřesněji, dostane 1000 bodů do VVS – a to za každou „trefu“. A jaké jsou časy, které máte trefit? 10:00:00, 15:00:00, 19:00:00 a 22:00:00. Jak jste se trefily, uvidíte samozřejmě hned vedle Vašeho příspěvku, ale body vám přidělíme až zítra, kdy vítězky vyhlásíme. Pokud stránky spadnou, tak Vám čas utekl, i když používá nefér praktiky :).

Časem se myslí čas na Ž-in - tedy ten, který se objeví u Vaší reakce. Jinak bychom to nemohli zkontrolovat. Pokud se Vás trefí víc, dostanou body všechny (v 10:00:00 Vás bylo pět :) ). Ale pozor, musíte trefit i vteřiny!

Tak hodně štěstí a pěkný zbytek dne!

Reklama