Podle bookmakerů Tipsportu je situace v tomto týdnu, ve kterém výjimečně neproběhne Duel, následující: favoritem na celkové vítězství je Vladko s kursem 1.85. S výrazným odstupem následuje Katka (3.00) a Michal (5.50). Outsidery jsou podle bookmakerů Emil, Monika a Jindřich, všichni se shodným kursem 12.00.

V současné chvíli největším adeptem na vypadnutí je podle bookmakerů Monika s kursem 2.00 následovaná jen těsně Emilem (2.20). Následuje Michal (4.00) a teprve s velkým odstupem Katka (9.00) a celkový favorit na vítězství Vladko (10.00).

Wendy, která prohrála v Duelu s Jindrou v sobotu 5. listopadu, vsadila sázkový tiket v hodnotě 5 000 Kč, který obdržela od Ticketsportu, a jako celkového vítěze označila Vladka. Na začátku uvažovala o Kačence, ale zjistila, že veřejnost tolik neupoutala, což se podle Wendy o Vladkovi říci nedá. Druhý sázkový tiket ve stejné hodnotě měla vsadit na vyřazeného v příštím Duelu a její volba padla na Emila. V případě, že Wendy vyjdou oba její tipy, vyhraje 20 250 Kč.

Aktuální kursy najdete na http://www.tipsport.cz/spolecenskesazky/

Lubomír Ježek, tiskový mluvčí sázkové kanceláře Tipsport

 
Reklama