Vůni jara přináší HEYLAND & WHITTLE jedinečná luxusní britská kosmetika u nás distribuovaná výhradně obchodem AboutHome.

Nádherné a příjemné vůně svíček jsou ukryté v designových plechových dózách tak typických pro britskou kosmetiku s rodokmenem HEYLAND & WHITTLE.

HEYLAND & WHITTLE

Stávající exkluzivní řadu nově doplní svíčky s vůněmi TŘEŠŇOVÉHO KVĚTU a čaje EARL GREY, které byly letos v lednu uvedeny na trh v Británii. Jsou vyrobené z čistého sojového vosku a vydrží hořet přibližně 35 hodin. Intenzitu vůně snadněji uchováte i díky nadčasovému balení v plechové dóze s uzávěrem. 

HEYLAND & WHITTLE

S blížícím se jarem přichází i čas svatební. Pro tyto vzácné okamžiky přichází HEYLAND & WHITTLE s jedinečným svatebním sortimentem. Do Čech se majitelky AboutHome zatím rozhodly dovážet dva produkty: svatební konfety s přírodními lístky z růží balené v malé elegantní papírové taštičce a svatební mýdlo v luxusní papírové krabičce s vůní bílého jasmínu, které obsahuje olivový a kokosový olej, kakaové máslo a kozí mléko; skvěle vyživuje pokožku, výborně hydratuje.

HEYLAND & WHITTLE

HEYLAND & WHITTLE je jedinečná britská kosmetika s rodokmenem. Pro její výrobu jsou užity ryze britské přírodní produkty. Vše je vyrobené s ohledem na tradici, styl a unikátnost, není divu, že HEYLAND & WHITTLE si vybrala k používání i britská královská rodina.

Příběh vzniku kosmetiky „s erbem“ HEYLAND & WHITTLE:

Manželé Paddy Heyland a Ursula Whittle spojili v roce 2003 svá jména s rodinným erbem (které se datuje k Bitvě u Waterloo) a začali ručně vyrábět mýdla podle starých výrobních postupů. Inspirací jim byla nádherná krajina v okolí jejich farmy v hrabství Surrey v jihovýchodní Anglii. Mýdla dodnes obsahují jen ty nejlepší ingredience. Postupem času manželé rozšířili produkty na tělovou řadu a také na interiérové vůně. Esenciální oleje kombinují s bylinkami a kořením a vytvářejí jedinečné produkty, které neobsahují parabeny ani sulfáty.

MUST HAVE! HEYLAND & WHITTLE – HAND MADE IN ENGLAND. 

Reklama