Od fotbalového stadiónu po závodní dráhu, od plaveckého bazénu až po tenisový kurt – už celé půlstoletí jsou tři světoznámé pruhy adidas samozřejmou součástí sportovního zápolení. Ale slova jako výkon nebo vítězství nepatří jen ke světovému poháru nebo olympijskému zlatu. My všichni se můžeme zlepšovat, lámat svoje osobní rekordy a dosahovat svá vlastní „nej“. A adidas je tu, aby nám pomohl toho dosáhnout.
Za využití dokonalé znalosti těla atletů, ke které se hlásí adidas, a velké zkušenosti v oblasti tělové kosmetiky, jíž se může pochlubit Coty, se zrodila vůně adidas PERFORMANCE. Řada produktů péče o tělo pro muže i ženy. Je to high-tech, užitkově orientovaná tělová kosmetika, která zabezpečí dokonalou hygienu a zároveň bere ohled na jedinečnou fyziologii lidského těla. Její koncept koresponduje s vysoce aktivním životním stylem dnešních mužů a žen – s produkty pro společné použití tam, kde je to vhodné a jinými produkty tam, kde není. Najdete zde specifické deodoranty, které uspokojují rozdílné požadavky ženy a muže, stejně jako unisex sprchové gely, které mohou používat oba. Širokou nabídku uzavírá osvěžující tělový gel a hydratační tělové mléko. Kosmetika adidas performance obsahuje účinné minerály a rostlinné výtažky, které pečují o pokožku, výsledný efekt dotváří jemná konzistence a specifická vůně.
V dámské řadě deo-antiperspirantů nabízí adidas PERFORMANCE Intense Freshness Spray, který poskytuje 24-hodinovou ochranu proti tělesnému pachu a vlhkosti, přitom neobsahuje alkohol a nedráždí citlivou pokožku. Pokud dáváte přednost „kuličce“, pak je tu pro vás Intense Freshness Roll-On - vysoce účinný antiperspirant, který zaručuje 24-hodinovou ochranu, přizpůsobuje se přirozenému procesu pocení a obsahuje allantoin, který působí protizánětlivě. Osvěžující citrusová vůně přechází do jemných květinových tónů kombinovaných s vanilkou. Stejným typem vůně vás mile překvapí deo-antiperspirant Sensitive Spray určený pro citlivou pokožku, který také obsahuje allantoin. Sensitive Natural Spray kromě allantoinu obsahuje také glycerín, takže působí protizánětlivě a uklidňuje pokožku. Tento antiperspirant voní nenápadnou svěžestí a čistotou.
Aktivním mužům nabízí adidas PERFORMANCE pánské antiperspiranty v provedení sprej (Intensive Spray) a kulička (Intensive Roll-On). Oba antiperspiranty neobsahují alkohol a zaručují 24-hodinovou ochranu proti tělesnému pachu a vlhkosti. Pokroková formulace aerosolu přispívá k jemnějšímu, nemastnému rozprašování, které pokožku osvěžuje a dodává sušší pocit. Vůně je čistá a svěží, přecházející do mužného dřevitého základu.

Právě teď se můžete zúčastnit soutěže o sprchové gely adidas PERFORMANCE v rubrice Hrajte a vyhrajte!