Teď milé ženy-in nečtěte, pokud jste závistivé. Naše čtenářka s nickem 13042000 má manžela, který ji neustále zásobuje novými vůněmi.

Milá redakce, milé čtenářky, vůně, to je moje posedlost. A manžel to ví. Takže teď momentálně mám doma 11 flakonků s různými vůněmi, které pravidelně střídám. Můj nejnovější přírůstek jsem vyhrála na jedné webové stránce. Je to vůně Aigner Starlight a je vážně super. Moc hezky voní.

Mám doma vůně Divine (modrou), Grace, Nothern lights z Oriflamu a Spotlight z Avonu, mám doma vůni, která se tady v ČR nesežene jinak než na netu - Gloria Vanderbilt, pak nějaké vůně, co prodávají za pár korun u nás v sokolovně - Devotion, Campus Beauty, More love, a nějaké dárečky - Adidas, Chanel N°5 Paris.

Mimochodem v červenci mi přibude další, již dvanáctá vůně. Kupovali jsme ji s manželem spolu. Mám ráda, když někam jdeme a můžu si vybrat z vůní podle toho, na kterou mám zrovna náladu. To vždycky očuchám všechny a pak si vyberu. Teď si asi myslíte, že jsem marnotratná, já ale zastávám názor, že žijeme jen jednou, a pokud na to je, tak proč si to nedopřát.

Už jsem si musela zavést i systém, abych ty jednotlivé vůně nešidila. Střídám je každý týden, mám připomínky v mobilu :-)) Jsem ráda, že mám muže, který se sice směje, že toho mám moc, ale přesto mi neustále dokupuje další. Teď už ale musíme brzdit, už se to nevejde v koupelně do galerky. Stejně se už ale těším na další nové vůně. Mám ráda, když lidi hezky voní. Jen kokos mi ve vůních vadí. Můj manžel má taky asi 6 různých flakonů vůní a také je střídá. I když jeho systém jsem ještě nepochopila. Asi podle nálady, ale spíš podle toho, na kterou zrovna sáhne. Takového hezky voňavého chlapa je přeci radost potkat, nebo ne?

nick: 13042000

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Co vy na to, milé ženy-in? Chtěla byste mít doma také takovou soukromou parfumérii? Nebo dávate přednost jen jedné vůni? Která je teď vaší favoritkou? Koupila jste si ji sama, nebo to byl dárek? Dostáváte parfémy od svého partnera? Kupujete vy jemu vůně, nebo si je vybírá sám?

Pochlubte se a napište na:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama