Acqua di Giò představuje svou novou podobu v digitálním filmu...

Oslava svobody

armaniFilm, který je prezentován na kanálu Giorgio Armani Beauty YouTube*, je smělým a  působivým odkazem na původ Acqua di Giò. Na příběh, který se začal psát už před osmnácti lety... Na představení muže Acqua di Giò.

Vysoce kontrastní film ukazuje muže spojeného s přírodou, moderního Apollóna, který se zrodil z kamene a vody a  který se poprvé v životě seznamuje s přírodou i  svobodou. Acqua. Osvobozující síla vody mu dala volnost, propustila ho ze všech pout. Pomalé dýchání, napětí, že by se dalo krájet, zrychlený tep, divoce bušící srdce. Tělo se chvěje v dokonalé harmonii s přírodou. Muž Acqua Di Giò se zjevuje z temnoty, běží vstříc světlu a noří se do života. Acqua di Giò, zářivá aura, intenzivní svěžest: Vůně svobody

Smyslná výprava

Návštěvníci kanálu mají příležitost poznat Acqua di Giò ze zcela nového pohledu a zvýšit tak své zkušenosti s tímto legendárním výrobkem. Návštěvník vstupuje do těla boha Apollóna a může sledovat jedinečné úchvatné okamžiky jeho očima. Divák vidí části Apollónova těla, jako by skutečně patřilo jemu. Slyší jeho kroky i zvuk kamínků, které ustupují zurčící vodě... Slyší, jak mu srdce bije stále silněji a silněji. Díky tomu prožívá nové a revoluční smyslové zážitky.

V tomto novém digitálním filmu ztělesňuje muže Acqua di Giò Luca Dotto

Luca Dotto, italský mistr v plavání a stříbrný medailista na 50 metrů volným stylem z mistrovsví světa 2011 v Šanghaji, dokonale zastupuje muže, který si užívá svobody. Silný. Instinktivní. Spontánní. Mužný a hbitý. Je zrozen z kamene a vody, ztělesňuje osvobozující volnost - vůni svobody.

Prohlédněte si video zde:

Chcete tuto nádhernou vůni pro svého partnera vyhrát? Zapojte se do naší soutěže!

 Acqua di Giò

Reklama