Většina holčiček jsou od přírody velké parádnice. Pokud máte nějakou doma, jistě víte, že váš šatník či kosmetický stolek jsou bez dozoru ve velkém ohrožení. Holčičky zkrátka rády napodobují své maminky. Jenže mnohdy se to neobejde bez zlomeného podpatku nebo rozsypaného pudru oblíbené značky. Dětská pleť může být navíc velmi citlivá, takže hrozí i vyrážky. Naštěstí existuje i kosmetika speciálně vyvinutá pro menší děti. 

  • Laky na nehty

Ve variantách pro děti se dají sehnat například laky na nehty. K jejich odstranění není potřeba žádný chemický odlakovač, dají se totiž jednoduše sloupnout. Třešničkou na dortu jsou i různé vůně, žvýkačková či jahodová.

5c7663fc7efa3image.png
Foto: Netoxické Bo-Po laky, 149 Kč (Bambule)

  • Balzámy na rty

Balzám na rty by měl být základní kosmetickou výbavou v každém věku. 

5c7664eec2a28image.pngFoto: Apivita Lip Care Bee Princess, 169 Kč (Notino), Bo-Po balzám na rty měnící barvu, 69 Kč (Sparkys), Balzám na rty Frozen, 59 Kč (Bambule)

  • Toaletní vody

Správná žena i dívka by samozřejmě měla také dobře vonět. Toaletní vody určené pro děti jsou bez alkoholu, a proto nedráždí pokožku. 

5c76662f200aaimage.png
Foto: Toaletní vody pro děti, 149 – 259 Kč (Notino)

  • Kosmetické sady

No a pokud to bere vaše dcerka opravdu vážně. Pořiďte jí hned celou kosmetickou výbavu.

5c7666af22665image.png
Foto: Kosmetický kufřík VIP Journey Vienna, 599 Kč (Bambule), Sada líčení Isabela, 169 Kč (Bambule), Barbie líčení, 299 Kč (Bambule)

Reklama