Něžné, měkké ranní světlo proniká do jejich ložnice a dává vyniknout oslnivému lesku ikonického prstenu QUATRE. Vůně je ve vzduchu. Okouzlující, sexy a neuvěřitelně ženská. Vůně svobodné, nezávislé a charismatické ženy. Vůně, jež je jedinou stopou, kterou za sebou zanechá, když se za ní zavřou dveře…

Vůně QUATRE En Rose Floral Eau de Parfum, novinka společnosti Boucheron, je ódou na lehkost bytí, smyslnost i odvahu. Vzrušující květinová vůně, která evokuje radost a dokonalost sebepoznání.
5b2271c1059feobrazek.png

Vůně

Tato orientální, květinovo-ovocná vůně, vytvořená Quentinem Bischem, představuje citrusový a svěží květ růže, který po dlouhou dobu rezonuje na pokožce.

“Použil jsem tuto květinu jako základ pro orientální a smyslnou vůni, kterou skvěle pozvedává návyková a vzrušující nóta Davany v kontrastu s uklidňujícím a elegantním Vetiverem. " vysvětluje parfemář”.  

Vůně se otevírá neobvyklou a návykovou kombinací jiskrné Mandarinky, šťavnatého Černého rybízu a smyslné Davany.

Ve středních nótách se rozvoní delikátní Růže Absolute v kombinaci se sametovými, květinovými a svěžími tóny broskvových květů. Jemná květinová struktura Jasmínu skvěle doplňuju krásu tohoto buketu. 

V základu se mísí stylové retro akcenty Pačuli s moderním a elegantním Vetiverem. Tyto dvě dřevěné nóty doplňuje Pižmo, které tuto plnou květinovou vůni dotváří. 

Flakon a balení

Znovuobjevte klasický flakon QUATRE v nové interepretaci, který zapůsobí na vaše smysly více, než kdy předtím. Broušený flakon této nové řady s růžově zbarveným sklem perfektně padne do Vaší dlaně. Otočný úzávěr růžovozlaté barvy je inspirovaný ikonickým šperkem QUATRE a kontrastuje s čistým a rafinovaným Clous de Paris. Balení znovu oslavuje legenádrní vzor Clou de Paris v pastelově růžovém odstínu, který se téměř neodlišuje od barvy pokožky. Zlatavý název vůně je orámovaný čtyřmi nadčasovými podpisovými kódy šperků.

Píše se nová kapitola příběhu QUATRE…

Více informací naleznete zde.

Reklama