Muži dbají o svůj vzhled s čím dál větší pečlivostí a používání nejrůznějších kosmetických přípravků dnes berou jako každodenní součást svého života. Díky deodorantům, krémům a stylingovým gelům si udržují atraktivní vzhled a pocit svěžesti. Současní muži chtějí kosmetiku, která je určená speciálně pro ně a která je udrží ve vrcholné formě po celý dlouhý den. Proto přichází osvědčená značka Fa For Men od Schwarzkopf & Henkel se dvěma novými vůněmi, které uspokojí každého moderního činorodého muže – Fa For Men Energy Zone a Fa For Men Rush Hour.

Fa For Men Energy Zone

Osvěžující kořeněná vůně nového Fa For Men Energy Zone je explozí absolutní energie pro každý den. Je jako stvořená pro muže, kteří chtějí od života maximum. Sprchový gel Fa For Men Energy Zone s povzbuzujícím účinkem magnézia přináší porci energie – ať už hned po ránu, při sportu anebo na konci náročného dne. Po použití tohoto sprchového gelu, který má neutrální pH, zůstane pokožka jemná a chráněná proti vysoušení. Gel je rovněž vhodný pro každodenní mytí vlasů. Díky svěží vůni zelených citrusových plodů a cedrového dřeva promění sprchový gel Fa For Men Energy Zone koupelnu v regenerační lázeň, která osvěží tělo od hlavy až k patě.

Řadu Fa For Men Energy Zone doplňují 3 deo produkty: deosprej, tuhý a kuličkový deodorant. Receptura deodorantů X-Protect® s antibakteriálními přísadami zaručuje rychlou a účinnou 24hodinovou deo ochranu. Deodoranty Fa For Men Energy Zone vás ochrání před nepříjemným tělesným pachem (jako deosprej) a vznikem potu jako kuličkový a tuhý deodorant (díky účinné receptuře antiperspirantu).

Fa For Men Rush Hour

Řada Fa For Men Rush Hour je určena pro aktivní muže, kteří se po celý den nezastaví. Povzbuzující dlouhotrvající přírodní svěžest sprchového gelu, deospreje nebo tuhého deodorantu řady Fa For Men Rush Hour nabízí působivou směs mužných vůní s jedinečnou ochranou od rána do večera. Muži si mohou být jisti, že se budou cítit svěže a vypadat skvěle, ať budou kdekoli – v kanceláři nebo na hřišti. S produkty Fa For Men Rush Hour budou vždy připraveni na ty nejnáročnější okamžiky.

Novinky Fa For Men Energy Zone a Fa For Men Rush Hour se na pultech obchodů objeví v polovině září, a rozšíří tak oblíbenou řadu pánských produktů Fa For Men.

Stávající portfolio řady Fa For Men:

       Fa Active Sport

Výrobky Fa Active Sport (sprchový gel, deosprej, tuhý deodorant, kuličkový deodorant a voda po holení) jsou určeny pro sportovně založené a aktivní muže. Osvěží tělo i duši kořeněnou vůní kombinující zelené tóny a vzácné dřeviny.

       Fa For Men Perfect Wave

Výrobky Fa For Men Perfect Wave (sprchový gel a deosprej) pro milovníky večírků osvěží tělo od hlavy až k patě posilující vlnou regenerující energie.

       Fa For Men Spicy Black

Výrobky Fa For Men Spicy Black (sprchový gel, deosprej, tuhý deodorant, kuličkový deodorant a voda po holení) s aromatickou dřevitě kořeněnou mužnou vůní jsou nabité povzbuzující svěžestí, která vám dodá energii pro razantní start do nového dne.

       Fa For Men Speedster

Po výrobcích Fa For Men Speedster (sprchový gel, deosprej, tuhý deodorant, kuličkový deodorant a voda po holení) jistě sáhnou milovníci rychlých kol a extrémních sportů. Přísada čerstvé limetky nabije tělo na celý den nespoutanou energií.

Ceny jednotlivých produktů řady Fa For Men:

       Sprchový gel: DMOC 59,90 Kč

       Deosprej, deostick: DMOC 69,90 Kč

       Roll-on: DMOC 64,90 Kč

       Voda po holení: DMOC 149,90 Kč

Více najdete na www.svezest-fa.cz

 

Jak voní váš muž? Kupujete mu kosmetiku, která je vám příjemná?

Reklama