Každá žena má ráda krásné vůně. Nestačí jí, že sama příjemně voní, chce, aby i její partner byl okouzlující, a to nejen tím, jak vypadá a vystupuje, ale také svou vůní. Proto dnes spousta žen radí svému partnerovi, jakou má používat kosmetiku a vůni. Často jsme to my ženy, které při nákupu myslí na své partnery, a nakupujeme kosmetiku i pro své muže. Prostě víme, co nám voní, co je pro nás přitažlivé. Dávno pryč jsou doby, kdy muži pociťovali svou „mužnost“ ve vůni tabáku a kůže. Moderní muž se přizpůsobil své partnerce, záleží mu na tom, aby vůně jeho těla byla přitažlivá a příjemná.

 

Navíc moderní aktivní muž rád sportuje, takže vedle příjemných vůní většinou používá i kvalitní deodoranty a antiperspiranty. Být cítit potem je dnes OUT.

 

Náš tip:

 

Naším tipem je kosmetika Fa pro muže, její řada Fa Sport. Proč by měla být zajímavá pro vašeho partnera?

 

Dnes mezi velmi oblíbené mimopracovní aktivity patří halové sporty jako squash nebo návštěva fitness center, kde si na nejrůznějších nářadích připomínajících středověká mučidla lidé dávají takzvaně „do těla“. Jistě to znáte. :)

Zvýšená fyzická námaha způsobuje vyšší pocení, a tím nebezpečí vzniku tělesného pachu, který nemusí ostatním zrovna vonět. Proto vám chceme doporučit speciální řadu deopřípravků Fa Sport, které po použití chrání svého majitele před tělesným pachem a zároveň přinášejí pocit svěžesti i při extrémní fyzické zátěži. Následně můžete použít sprchový gel, klasické mýdlo či vodu po holení. Tyto kosmetické výrobky z řady Fa Sport přinášejí vůně, které vašeho partnera vzpruží, bude se cítit plný energie.

V řadě kosmetiky Fa Sport pro muže najdete: deosprej, vodu po holení, deo stick, deo roll-on, tuhé mýdlo a sprchový gel.

 

Jak jste na tom vy? Jakou kosmetiku používá váš muž? Používá deodoranty nebo antiperspiranty? Záleží mu na tom, jaká vůně pro něho se vám líbí? Nakupujete mu „jeho“ kosmetiku? Napište nám o tom!  

Reklama