Dárek v podobě vůně potěší většinu mužů. Jaké jsou naše tipy?

 

Bulgari AQVA Pour Homme Marine

Svěží a průzračná.

AQUATICKÁ a VZRUŠUJÍCÍ... SVĚŽÍ a PRŮZRAČNÁ VŮNĚ
Vydejte se na výpravu k bohatým tajemstvím podvodního světa zářícího jako vzácný kámen akvamarín, jehož jméno vzniklo z latinského označení mořské vody. Pableskující modrozelený odstín symbolizuje svěžest, čistotu a průzračnost jednoho ze čtyř základních elementů - vody. AQVA Pour Homme Marine je novým symbolem čisté elegance.
EdT 100ml 990Kč

 

Dolce&Gabbana Pour Homme

Agresivní svěžest. Ne proto, aby přitahoval pozornost, ale aby byl sám sebou. Povzbudivá, dynamická, atraktivní, agresivní svěžest, která vyjadřuje dualitu této vůně prostřednictvím citrusových tónů (bergamot, pomeranč, mandarinka, citron), které zároveň vyvolávají vzpomínku na sladké Údolí pomerančů a jeho divokou a svým způsobem zdrženlivou stránku. Uklidňující svěžest levandule, která evokuje jih Francie, tak důvěrně známý, a přesto tak vzdálený. Jednoduchost šalvěje a estragonu mísící se s intenzivním silným kardamonem a drzým pepřem. Drsně mužná, a přesto exotická, svobodná vůně vzácných dřevin (santal a cedr), silný, introvertní dotek tabáku, příjemná svěží vůně mošusu a překvapivé tóny kumarinu a fazolí tonka.

Střízlivý, klasický modrý a stříbrný flakon s oblou siluetou je vyroben tak, aby přesně zapadl do mužské dlaně.
EdT 125ml 1 290Kč

 

Escada Magnetism for Men

Magnetická přitažlivost muže. Vůně Escada Magnetism for Men je určena sebevědomým mužům, kteří oceňují kvalitu, styl a luxus. Muži, kteří zanechávají výrazný dojem, aniž se o to příliš snaží - tím, že dokáží být sami sebou. Z některých mužů vyzařuje sebejistota a nezávislost. Muž nemůže svou magnetickou přitažlivost "vypěstovat". Buď ji má, a nebo nemá. A pokud ano, je si jí vědom. Je to jednoduchý nepopiratelný fakt jeho života. To je energie a pocit, kterou Escada vyjádřila touto vůní. Sebejistota a síla, která je přirozená a ryzí. Snadná schopnost být tím, kým jste, a přitáhnout k sobě ostatní. Bez ega a záminek. To je Magnetism for Men. Pozitivní náboj v muži, který je individualista.
EdT 100ml 759Kč

 

Hugo Boss BOSS No.6

Úspěšný muž nové éry - cílevědomý, úspěšný se zdravou dávkou sebedůvěry. Výrazná mužná vůně definuje novým způsobem úspěch. Vyzařuje sebevědomí a zdůrazňuje smyslně emocionální stránku mužského charakteru.

EdT 100ml 980Kč

 

Všechny vůně dostanete ve FAnn parfumeriích: www.fann.cz