Výrazně ženský, překypující energií a výjimečně svůdný. Nový elixír určený pouze ženám. Fuel For Life Unlimited je manifestací nonšalance. Patří všem rebelkám, které nehledí na nějaká omezení. Je deklarací impertinence, ozvěnou bouřlivých dvacátých let, zlatého věku emancipace žen. Překotné doby, kdy si mladé ženy vyrážely samy s jediným cílem – pobavit se.

Záminka k extravaganci

Fuel For Life Unlimited čerpá inspiraci od těch, které dávají přednost omámenosti před střízlivostí, dnešku před zítřkem a odvaze před poslušností. Od těch, které život užívají a hledají potěšení i na skrytých místech. Přímočarých svůdkyň se smyslem pro hýřivost, která je jim svatá.

 

Na plný plyn

Vznikl výhradě pro ženy. Jeho citrusové výpary pohání výbuch adrenalinu, jaký může vyvolat jen rychlá jízda. Kalabrijský citrón přesycený svěžestí a mandarinka vyvolávající představu šťavnatých plodů… Frenetická energie okamžitě ovládne tělo, jakoby se ho dotýkaly múzy. Hned na to se přidávají další tóny, které doplňují symfonii vůně. Doteky šťavnaté hrušky a exotické guavy třepetají křídly jako rozechvělí noční motýli. Fuel For Life Unlimited je plný jasu, záře a požitkářství. Tekutina zlatá jako ovoce dozrávající pod paprsky slunce, která je příslibem čirého potěšení.

 

Spodní proud slasti

Fuel For Life Unlimited zanechává stopu všudypřítomné lékořice plynoucí ze srdce i hlavy vůně. Je kořeněné anýzem a velmi jemně nasládlá, delikátně retro, s tóny fialek. Stejně jako její múzy je nepolapitelná a nabízí nový trumf ve hře svádění: ultrasofistikovaný buket bílých květin, které se vinou okolo lékořicového srdce. Bělokvět, jasmíny a kořeněné lilie z Casablanky, legendy parfémů bouřlivých dvacátých let, společně soustřeďují své omamné účinky v srdci vůně. Trocha aloe umně smíšené s vlhkými listy zvyšuje tajemství opřádající ji ještě víc, zjemňuje květinovou notu a zdůrazňuje lehkost Fuel For Life Unlimited.

 

Důraz na požitek

Smyslná a okouzlující pryskyřice labdanum zvyšuje svůdnost, zatímco jemné pižmo se stará o hedvábně jemnou a naprosto neodolatelnou texturu. Na dotyk je jako ochmýřená slupka broskve. Vzácná tekutina pulzuje a rezonuje na povrchu kůže a vyvolává jedinou myšlenku: užít každou vteřinu, jakoby byla poslední, neodpírat si jakýkoli způsob svádění.

 

Zlatá horečka

Vzácný elixír Fuel For Life Unlimited chrání síťka tkaná z hnědých a zlatých nití. Flakón nese odstín kouřově zbarveného křemene a zlatý nápis. Zlehka tak odkazuje k počátku minulého století a jeho neukojitelným touhám. Je ovinutý zlatavým řetízkem. Obal, který je celý pokrytý zlatou barvou, připomíná šperkovnice tepané ze vzácných kovů, krabičky s drobnými poklady, které putují z jedné oslavy na druhou, od jedné generace k další.

 

Nechte se unášet vůní Fuel for Life od Diesel v krásném videu

 

 

Alchymisté vůní:

Herry Frémont, Jacques Cavallier a Olivier Cresp.

Co byste rádi vyjádřili touto vůní?

Frémont: Chtěli jsme použít esence jako vyjádření bezstarostné vášně, požitkářské cesty, radosti ze života a vrozené hýřivosti. Vůně tudíž musela být destilátem nespoutanosti, svěžesti, oduševnělosti a energie.

Cavallier: A také maximální ženskosti.

 

Faktem je, že ve chvíli, kdy se dotkne kůže, vůně vybuchne s podobnou razancí jako salva smíchu…

Cresp: Zvolili jsme nejvybranější citrusy, použili esenci z Kalabrijského citronu společně s mandarinkou, abychom dosáhli nespoutanosti a jedinečné svěžesti. Cavallier: Mandarinka je mezi citrusy nejšťavnatější. Poskytuje nezapomenutelnou jiskřivost, zároveň připomíná aromaticky bohaté hrušky a exotickou guavu.

 

A pak je tam samozřejmě okamžitě rozeznatelná lékořice…

Cavallier: Ano, ta tvoří páteř vůně. Frémont: Proniká napříč celou vůní a zůstává na kůži. Neodolatelný anýz spolu s fialkami zosobňují ultrasvůdnou ženskost, dráždí smysly a nutí člověka vychutnávat každý okamžik. Cresp: Přitom ale nejsou dominantní. Rozhodli jsme se pro anýzové tóny protože máme pocit, že se hodí k italskému původu značky Diesel.

 

Tmavá látka má, zdá se, spodní tóny připomínající bílé květiny, že ano?

Frémont: Bílé květy jsou silně zastoupeny v srdci vůně, ačkoli je nelze rozeznat. Odkazovali jsme tím k tradičním postupům parfumářství, ale zmodernizovali je použitím aloe vera. Cavallier: Je to podobné, jako když použijete látku ze starých kalhot a vytvoříte z nich moderní džíny Diesel. Frémont: Výsledkem je to, že květinové tóny nejsou zdobné. Jde o lehkou vůni, která žije a dýchá.

 

Aloe vera je tedy to, co vůni dodává „kyslík“?

Frémont: Ano. Když rozlomíte list aloe vera, vytéká z něj pomalu nazelenalá šťáva. Má průsvitný a vodnatý tón, jako rosa na okvětních lístcích bílých květů. Cresp: Ženskost květin je výrazně znát, aniž by dusila kůži. Aloe vera jí dodává špetku měkkosti.

 

Jde tedy o nové použití nejvíce omamných květin používaných v parfumářství?

Cavallier: Bílé květy dávají vůni sílu, objem a trvanlivost. Použili jsme také malé množství indické tuberózy, výrazně – možná až ohromujícím způsobem – aromatické květiny. Cresp: Přidali jsme jasmín sambakový, oslnivě jasný jasmín, který roste výlučně v Indii a který voní stejně sladce jako pomerančový květ. Frémont: A je tam také kořeněná a velice svůdná lilie z Casablanky. Přesto však květy svou identitu neodhalují po nanesení na kůži. Zůstávají abstraktní a velmi jemné.

 

Trochu jako ženy, které byly vaší inspirací?

Frémont: Ano, je to jako tajemství, které dráždí smysly, tajemství, které byste rádi odhalili, ale zůstává nedotčené.

 

Kde se ale bere ona sametová hebkost?

Cresp: Santalové dřevo dodává vůni krémovou, téměř mléčnou texturu. Je to velmi návykové dřevo, které doprovází americký cedr. Cavallier: Jemnost podporuje také pižmo. Frémont: Chtěli jsme, aby vůně byla výjimečně smyslná. Představovali jsme si sametovou hebkost broskve, neuchopitelné a jemné chmýří na povrchu její slupky.

 

Jak byste vůni popsali?

Frémont: Je to slavnostní, energizující a pozitivní silou nabitá vůně, která vás vtáhne do tajemství ženskosti. Má mnoho různých fazet, pohrává si s určitým požitkářstvím a flirtuje s asertivní ženskostí, narušuje hranice mezi průzračnou lehkostí a sametovou hebkostí, jiskrností a krémovostí.

 

 

Kompletní řadu vůní Diesel najdete na stránkách ZDE .

 

 

Doporučené ceny

 

Fuel For Life Unlimited EDT (30 ml)                                                                             1270 Kč

Fuel For Life Unlimited EDT (50 ml)                                                                             1690 Kč

Fuel For Life Unlimited EDT (75 ml)                                                                             2200 Kč

Fuel For Life Unlimited tělové mléko (200 ml)                                                               1050 Kč

 

Milé Ženy-in můžete se také těšit na Velkou soutěž o 10 těchto vůní, která proběhne na 14 dní.

Reklama