Znáte ten pocit bláznivého zamilování nebo stav poblouznění? Točí se vám hlava a cítíte se šťastná? Vše je pro vás najednou snadné a máte pocit, že dokážete nemožné? Pravděpodobně jste zamilovaná. Láska je nejdůležitější věc na světě. V životě není nic krásnějšího než milovat a být milována.

Today – TOMORROW – Always je nová vůně od AVON. Další z milostné trilogie květinové kategorie pro ženy, která miluje a je milována.

Avon přichází v pořadí již s druhou vůní z milostné trilogie jemných květinových vůni, s toaletní vodou Today-TOMORROW-Always. Today-TOMORROW-Always je opět uváděna známou herečkou Salmou Hayek a také byla navržena prestižním domem vůní Firmenich.

Jemná a něžná vůně Today-TOMORROW-Always je jako pohlazení od vašeho milovaného.

Vaši fantazii nejprve zapojí listy pačuli, aksamitníku, broskve a pepře. Postupně se vůně jemně rozvine do lehkého a rozkošného flirtu indického jasmínu s africkou fialkou, pivoňkou a pomerančovým květem. Nakonec bohaté a smyslné tóny pižma santalového dřeva a palisandru zahalí tuto luxusní vůni tak, že nevyprchá.

K dostání u Vaší Avon Lady nebo v Avon Centrech (Stroupežnického 21, Praha 5 a Na Maninách 7, Praha 7). Více informací na infolince 257 089 189 nebo navštivte www.avoncosmetics.cz

Reklama