Cítíte ve vzduchu jaro? Máte rádi vůni rozkvetlých květin? Pak si přivoňte k nové Flower a Petal od Avonu!

Spolupráce se známou designérkou Cynthií Rowley s Avonem úspěšně pokračuje i letos. Krátce po představení dámského parfému Flower přichází oblíbená módní návrhářka s další květinovou vůní, tentokrát určenou především děvčatům. Petal znamená v překladu „okvětní lístek”. Jako se říká, že jablko nepadne daleko od stromu, tak můžeme s nadsázkou říct, že ani okvětní lístek nepadne daleko od květiny. Právě na toto úsloví pamatovala Cynthia Rowley, když navrhovala vůně Flower a Petal.

Flower a Petal oslavují pouto mezi ženami, zvláště mezi matkami a dcerami, kdekoli na světě. „Záměrem bylo vytvořit dvě vůně, jednu pro matku a jednu pro dceru, které mohou fungovat společně, ale i nezávisle na sobě,” prozrazuje známá designérka. „Můžete nosit jednu, nebo obě, používat Flower pro pocit rafinovanosti nebo Petal, která je bezstarostnější.”

Cynthia Rowley chtěla vytvořit Petal jako jemnější a lehčí variantu parfému Flower. Její osmiletá dcera jí při tom pomáhala vybírat jednotlivé složky vůně do finální kompozice. „Moje starší dcera přišla do výrobny parfému, aby mi řekla svůj názor na vůni,” vypráví Cynthia Rowley. „Měla velmi vyhraněné preference. Upřednostňovala tóny, které nejsou příliš sladké. Prostě věděla přesně, co chce.” Výsledkem je svěží květinová vůně, kterou si jistě oblíbí nejen mladé dívky. Petal je lehčí než Flower, je to vůně bezstarostnějšího charakteru, stvořená pro mladé dívky a ženy mladé srdcem.   

„Vůně maminčina parfému, který používala při slavnostních příležitostech a kterým mě navoněla, než vyrazila do společnosti - to je jedna z nejmilejších vzpomínek mého dětství. Chtěla jsem proto vytvořit něco, co bych mohla sdílet se svými dcerami, ale aby to byl jejich vlastní parfém,” říká Cynthia Rowley.

Design Petalu je podobný jako Flower, jen v menší růžové verzi. Jasně růžový flakonek s bílou mašlí symbolizuje mladistvý a hravý charakter této vůně.

Více hledejte na stránkách Avon ZDE

Reklama