Máte doma muže, který je opravdu třída? Je milý, pozorný, laskavý, tolerantní, pracovitý… zkrátka ideál (dosaďte si kladné vlastnosti podle vlastní zkušenosti). A hlavně vás miluje! :-) Chcete mu dát dárek ke svátku zamilovaných, ale ještě pořád nemáte tu správnou inspiraci? Máme pro vás tip. Novou vůni od AVON, která je určena muži inteligentnímu, šarmantnímu, rafinovanému a nonšalantnímu, který dobře vypadá a zkrátka je třída. Že právě takový je ten váš? ;-)
Pak ho jistě potěšíte voňavým dárkem, který navíc právě teď může pět z vás vyhrát v nové soutěži Ženy-in.cz. Jedná se o prvotřídní toaletní vodu a vodu po holení Class Act, která dělá dokonalého muže ještě dokonalejším a přitažlivého ještě přitažlivějším.

Základem vůně Class Act je neuvěřitelně zajímavá kombinace svěžích bylinek a vysoce elegantní a moderní vůně chypré. Z nitra vůně zaznívají tóny bazalky, tymiánu a šalvěje, které se prolínají s vůní jalovce, lipového květu a jasmínu. Na pozadí rezonují syté podtóny dubového lišejníku a santalového dřeva.

Do soutěže o balíček mužné vůně obsahující toaletní vodu a vodu po holení Class Act se můžete zapojit v rubrice Hrajte a vyhrajte.
Reklama