Již pro ten pocit si den co den, ráno co ráno vybírá řada mužů tu správnou vodu po holení. Chtějí okouzlit, zaujmout a zůstat neodolatelní. Správně zvolená vůně pak odráží jejich náladu. Někdy je svádivě podmanivá, jindy přísně harmonická či naopak dynamická… Každý den může být jiná. Správně si vybrat toaletní vodu či vodu po holení je základ, doprovází nás celý den a může být svědkem našeho velikého úspěchu!


Toaletní voda a Voda po holení Blue Rush od Avonu

 

 

Toaletní voda Blue Rush

Čistá a svěží vůně je určena všem mužům. Důležité upozornění: tento povzbuzující koktejl čistých vonných esencí povzbudí mysl nejen mužů! Chladivý dotek křišťálově průzračné vůně navíc vydrží velmi dlouho. Působí svěže, odpočatě a prozrazuje mnohé z charakteru svého nositele. Vůně je určena nestárnoucím aktivním mužům, kteří se nebojí společenského úspěchu.

Objem 75 ml, stálá cena 599,- Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Voda po holení Blue Rush

Kdo jednou okusil vůni Blue Rush, ten se k ní stále a stále vrací. Proto je vhodné mít po ruce komplet – Vodu po holení spolu s Toaletní vodou Blue Rush. Jen pokud je použijeme společně, vytvoří ten správný a moderní efekt vrstvení vůní.  Pak už stačí jen jediný závan, který rozhodne a především zaujme! Koho? To už s dovolením necháme jen na Vás…

Objem 75 ml, stálá cena 549,- Kč

 

Složení:

Svrchní tóny:

Bazalka

Rybíz

Řeřicha

Srdce vůně:

Bílý pepř

Bambus

Meloun

Spodní tóny:

Papája

Kašmír

Jantar

 

Všechny produkty Blue Rush od Avonu zakoupíte u každé Avon Lady, Avon Gentlemana.

 

Reklama