TOMMY SUMMER COLOGNESpolečnost Tommy Hilfiger představuje novou limitovanou edici letních vůní tommy summer a tommy girl summer. Nová vůně inspirovaná elegantním plážovým stylem - od slušivých plavek, důmyslných plážových sukní a slamáků - zachycuje vzpomínky na léto. Skvěle se hodí do vaší plážové tašky.

Kolínská tommy summer eau de toilette je charakteristická svými rychlými přechody mezi bylinnými tóny nespoutané máty, levandule, rozmarýnu a palmy, jiskrnou špetku jalovce a badyánu se záchvěvem mořské páry zachyceným nad sytým dřevitým spodním tónem. Je to jako zažít něco zcela nového -- jako objevit nedotčenou prosluněnou pláž po dlouhém bloudění po příkré a zarostlé cestě pralesem.

Dámská toaletní voda tommy girl summer eau de toilette vás přenese do nadpozemského tropického útočiště plného živých barev a vzrušení. Jemný akcent plumérie - oblíbené a vzácné tropické květiny - je oživen v celé své různorodé kráse. Šťavnaté svěží elementy plumérie zvýrazňuje lipový květ spolu s voňavou magnólií a kokosovou vodou. Ty jsou potřísněné trpkými tóny zelené guavy a červených bobulí a volně přecházejí do jemného akordu bukového dřeva, který dodává texturu a komfort.

Limitovaná edice letních vůní tommy summer a tommy girl summer koupíte v řetězci Marionnaud od půlky května.

Cena pánské vůně:
TOMMY SUMMER COLOGNE 100 ml 1190 Kč

Cena dámské vůně je 100 ml 1360 Kč. Bude uvedena exkluzivně v parfumériích Marionnaud.

 

Reklama