Tělový sprej – vůně, která vás věrně doprovází celý den. Letní horka jsou tady a s nimi souvisí i zvýšená péče o sebe. Nejen, že chceme dobře vypadat, ale navíc si zakládáme i na tom, abychom příjemně voněly! Že je pro vás deodorant a antiperspirant samozřejmostí? To my víme, proto vám předkládáme další novinku z příbuzné oblasti – Tělové spreje Senses od Avonu.

Pokud i vy chcete celý den příjemně vonět tropickým ovocem, lučními květy, jasmínem a růží či svěží vůní moře, stačí si jen vybrat!

 

Tělový sprej s mandarinkou a kořením, Senses, Avon

Elixír tropického ovoce příjemně provoní ráno co ráno vaši koupelnu. Tento koktejl vůní je určen pro ženy dynamické, které tráví celý den v pohybu a mají rády společnost. Energická vůně je příjemným startem do nového dne.

Objem 150 ml, stálá cena 129,- Kč

 

Tělový sprej s mořskou svěžestí, Senses, Avon

Čistá a svěží vůně s chladivým dotekem mořského osvěžení vydrží velmi dlouho. Nenápadná a nevtíravá vůně působí velmi příjemně. Provoní oblečení a nikdy nezevšední. Vůně je určena všem, které milují nevtíravou eleganci.

Objem 150 ml, stálá cena 129,- Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tělový sprej s jasmínem a růží, Senses, Avon

Jasmín a růže jsou květiny jemné, avšak s výraznou vůní. Obdarované ženě vždy udělají radost a prozáří její den. A pokud ženu obdaruje těmito květinami některý ctitel, je celý den ve znamení příjemného očekávání. Nechť vám i Tělový sprej s jasmínem a růží evokuje podobnou náladu…

Objem 150 ml, stálá cena 129,- Kč

 

Tělový sprej s lučními květy, Senses, Avon

Rozkvetlá louka je symbolem pohody a odpočinku. Vždyť který den můžeme jen tak strávit na louce a kochat se kvetoucí záplavou drobných kvítků? Spočiňte nyní i vy v náručí rosou osvěžené louky a přivoňte k rozkvetlým květinám Tělového spreje od Avonu.

Objem 150 ml, stálá cena 129,- Kč

 

Všechny produkty Senses od Avonu zakoupíte u každé Avon Lady, Avon Gentlemana.

Reklama