Z posledních průzkumů vyplývá, že nás spotřebitele stále více zajímá nejen samotný výrobek, který kupujeme, ale i to, jak se při jeho výrobě dbá na životní prostředí nebo jaké je jeho složení ve vztahu ke zdravému životnímu stylu. Velkou oblibu u spotřebitelů si v poslední době získal i osvěžovač vzduchu ve spreji Ambi Pur Puresse – jediný osvěžovač na trhu, který se může chlubit tím, že je hypoalergenní, a tedy ohleduplný k našemu zdraví. Ambi pur proto přichází na trh s dalšími výrobky řady Puresse – tentokrát v podobě klasických elektrických osvěžovačů vzduchu Ambi Pur Puresse a Ambi Pur 3Volution Puresse.

 

Jemné vůně s intenzivním účinkem

Nové elektrické osvěžovače Ambi Pur Puresse jsou k dostání ve dvou odlišných variantách vůní. Varianta COTTON (bavlna) – je harmonickou kolekcí hebkých vůní inspirovaných čistě vypraným prádlem, hebkostí šálu a jemností květu bavlníku. Varianta AIR (svěží vzduch) v sobě spojuje jemnou vůni lehkého ranního vánku, příjemné letní ovanutí a čerstvou sílu horského vzduchu.

 

Pokud si domů pořídíte klasický elektrický osvěžovač Ambi Pur Puresse, můžete si podle chuti a nálady měnit intenzitu, se kterou strojek uvolňuje vůni, a mít tak byt provoněný přesně podle svých představ po dobu až 80 dní.

 

Osvěžovače Ambi Pur 3Volution Puresse v sobě zase skrývají hned tři různé parfémové obměny základních vůní, které se harmonicky prolínají a samovolně se střídají po 45 minutách. Kromě toho vám opět nabízí možnost nastavit si sílu vůně podle sebe. Můžete se tedy spolehnout, že váš domov bude vonět vždy čerstvě a účinky osvěžovače budete vnímat stále stejně intenzivně. Jedna vonná náplň přitom zvládne pečovat o čerstvý vzduch až 90 dní.

 

Oba typy osvěžovačů aktivujete jejich zapojením do elektrické zásuvky.

 

Jediný hypoalergenní osvěžovač vzduchu

Osvěžovače Ambi Pur Puresse byly vyvinuty speciálně s cílem snížit riziko vzniku kožních alergií. V jejich složení byly výrazně omezeny látky, které mohou působit jako alergeny, a způsobit tak alergickou reakci. Osvěžovače můžete tedy bez obav používat v celém bytě, nemusíte se bát ani, když se vonná látka dostane do styku s pokožkou. Díky svým jedinečným hypoalergenním vlastnostem získala řada Ambi Pur Puresse prestižní ocenění Britské alergologické asociace (BAF), celosvětově uznávané instituce zabývající se osvětou, výzkumem a prevencí v oblasti alergie. Osvědčení BAF vlastní jen velmi málo výrobků na trhu a mezi osvěžovači vzduchu se jím může chlubit pouze Ambi Pur Puresse.

 

Sortiment řady Ambi Pur Puresse lze od září tohoto roku zakoupit v jakékoliv drogerii či v hypermarketu. Doporučená MOC strojku elektrického osvěžovače Ambi Pur Puresse s náplní je 149,90 Kč (samostatná náplň 99,90 Kč), strojek osvěžovače Ambi Pur 3Volution Puresse s náplní pořídíte za 299 Kč (samostatná náplň je za 149 Kč). Klasické spreje Ambi Pur Puresse (k dostání ve 4 variantách vůní) jsou k dostání za 69,90 Kč.

 

Více informací o hypoalergenních výrobcích Ambi Pur najdete na www.ambipur.cz

 

Alarmující data o alergii: Každý pátý obyvatel České republiky je alergik. Odhaduje se, že do roku 2015 bude nějakou formou alergie trpět polovina Evropanů, tedy každý druhý z nás. Na řešení problémů spojených s alergií se v Evropě ročně vynaloží až 29 miliard EUR. Podle výsledků posledních studií je přitom alergie, jakožto nemoc, stále podceňována, nedostatečně diagnostikována a nedostává se jí často ani vhodné léčby. Výrobci kosmetiky a potravin, kteří přistupují ke svému podnikání zodpovědně, na současnou alarmující situaci reagují a zavádí na trh produkty, které snižují riziko dalšího vzniku a šíření alergií. Mezi takto zodpovědné značky patří i Ambi Pur.

Reklama