Jaká je nová podmanivá dámská vůně od HUGO BOSS ALIVE PARFUM

641992a611203obrazek.jpg

Nová éra značky BOSS pokračuje ve své evoluci a inspirativním duchu, který vyjadřuje motto
"Be Your Own BOSS". Být svým vlastním BOSSem znamená žít jako jeden z nich: najít svůj cíl, formovat svůj osud a psát si každý den svá vlastní pravidla.

Vůně, která posiluje pozitivní energii

Na oslavu síly a pozitivní energie ženy BOSS představujeme nový parfém BOSS ALIVE Parfum.
Tato nová povznášející vůně vás vyzývá, abyste žila jako BOSS a dělala vše, co vám dává pocit že jste naživu.

Uchvacující talent

641992d6d3e34blobid0.jpg

Tvář vůně BOSS ALIVE, hollywoodská herečka Emma Roberts, se objevuje v nové kampani u příležitosti uvedení nové vůně na trh.
Krásný hlavní portrét široce se usmívající Emmy zachycuje její pozitivní, vášnivou povahu a navozuje náladu plnou optimismu a energie.

Radostná kampaň se spojí s každou ženou, která se nechá inspirovat, aby byla svou vlastní šéfkou, která svým vlastním způsobem ztělesňuje ženskou sílu a nachází pozitivitu v každém novém dni.

Vůně plná síly


64199145a1b16obrazek.jpg
BOSS ALIVE Parfum je odvážná ambrová, dřevitě-květinová kompozice, která spojuje tóny jasmínu, kůže a vetiveru a připojuje se k původní vůni ALIVE.

Hřejivé květiny vyzařují pozitivní energii a silnou ženskost, zatímco kožený akord obohacuje vůni o silný ambrový aspekt. Živý dřevitý akord ve vás zanechá pocit sebejistoty a síly.

Skleněný flakon obklopuje zlatý ornament:jako šperk, zatímco zářivě rubínově červené lakování vystihuje silného ducha ženy BOSS ALIVE.

Čtvrtá vůně ALIVE a třetí, kterou společně vytvořily parfémářky Honorine Blanc a Marie Salamange, BOSS ALIVE Parfum je inspirována silou a pozitivitou každé ženy, která žije jako BOSS.

BOSS ALIVE Parfum bude k dispozici ve Vaší oblíbené parfumerii od 1.3. 2023 o velikostech a cenách:

80ml: 3 970,00Kč/ 151,00 €
50ml: 3 170,00 Kč/ 120,80 €
30ml: 2 210,00 Kč/ 83,90 €