chic

Představujeme Celine Dion Chic - novou vůni inspirovanou elegancí Celine Dion, jedné z nejúchvatnějších a nejvíce okouzlujících světových umělkyň.

Celine Dion Chic představuje nový vzrušující přístup k vůni. Zahalí ženu do vznešeného pocitu luxusu bez zbytečné okázalosti. S lehkostí v sobě kombinuje přirozenou sofistikovanost, vyrovnanost a hravost. Tato vůně, inspirovaná úžasným kouzlem Celine Dion, jejím mladistvým duchem a životním optimismem, uchvátí každou ženu.

„Celine Dion Chic je pro ženu hledající dostupný luxus. Je to vůně, která pozvedne její smyslnou sebejistotu a půvab,“ říká Steve Mormoris, Senior Vice Prezident Global Marketingu.

„Jsem nadšená ze spolupráce s Coty při vývoji naší nové vzrušující vůně,“ říká Celine Dion. „Tato vůně představuje skutečně osobité kouzlo stvořené pro půvabnou a sofistikovanou ženu. Doufám, že se všechny ženy budou cítit stejně tak elegantní a ženské jako já, když vůni nosím.“

VŮNĚ

chicCeline Dion Chic zachycuje přirozenou eleganci Celine Dion a ztělesňuje harmonické spojení jednoduchosti, sebejistoty a módních trendů.

  • Vrchní nóta

listy vodních rostlin, vodní meloun

  • Střední nóta

pivoňka, gardénie, lotosový květ, zelená fialka

  • Základní nóta

světlé dřevo, santalové dřevo, jantar, pižmo

BALENÍ

Fasety dokonale vybroušeného flakonu Celine Dion Chic připomínají svým tvarem římskou podobu čísla 5, které je šťastným číslem Celine Dion. Stylový vzhled s čistými liniemi doplňuje hladký černý uzávěr, který objímá zlaté hrdlo flakonu.

TVŮRCI

Parfumér: Patricia Choux (parfumérská společnost Symrise)

Designeři balení: Jane Tarallo a Marc Rosen Associates

Fotograf reklamy: Gerard Schachmes

PORTFOLIO

Celine Dion Chic, Toaletní voda 15 ml ... 370 Kč / 13,95 €*/ 420,26 Sk
Celine Dion Chic, Toaletní voda 30 ml ... 600 Kč / 22,65 €*/ 682, 35 Sk
Celine Dion Chic, Toaletní voda 50 ml ... 850 Kč / 32,09 €*/ 966,74 Sk
Celine Dion Chic, Parfémovaný deodorant 75 ml ... 89 Kč / 10,89 €*/ 328,07 Sk

Více informací najdete na www.coty.cz

Reklama