Kdo z nás nemiluje ten okamžik, kdy ho přes nos pohladí příjemná vůně? Vůně jara, vůně letního dne, vůně čerstvě vypraného prádla – každá vůně v nás vzbuzuje jiný pocit a jiné vzpomínky.

Víte, že člověk dokáže rozlišit více než 10 tisíc vůní? Vůně mají dokonce i vliv na náladu, pocity, zdraví i na vztahy k lidem.

 

Romantické vztahy mezi lidmi jsou utvořeny na jejich vzájemné přitažlivosti díky vůním. Vůně může jak povzbudit chuť k jídlu, tak i zahnat, ovlivnit mozkovou činnost i schopnost soustředění. Taktéž mají velký vliv na svalové napětí, srdeční činnost i dýchání. Mohou ovlivnit sluch i zrak. Vůně jasmínu, růže nebo karafiátu dovede povzbudit mozkové buňky více než šálek kávy nebo čaje.

 

Věřte nebo ne, ale zóna působení čichových vjemů v mozku úzce souvisí s vjemy citovými, vůně často dokáží vybavit příjemné i nepříjemné vzpomínky.

 

Už z těchto důvodů bychom neměli zanedbávat vůni, provonění našeho domova. Jen si vzpomeňme, když v deštivém dni rozvěsíme vyprané prádlo po bytě. Příjemná vůně se nám doslova dostane až pod kůži a jakoby čarovným proutkem v nás okamžitě vyvolá pocit tepla, útulna, pocit čistoty domova.

A přiznejme si, že takovéto pocity nejsou ani trochu nepříjemné.

 

Říkáte, že jen proto, aby váš domov byl příjemně provoněný, nebudete přeci den co den věšet po místnostech vyprané prádlo? Věřte, že nemusíte.

 

Díky osvěžovačům vzduchu Brise, bude totiž váš domov už navždy spojen s kouzelnou, fascinující a přitom tak neuvěřitelně jemnou vůní.

 

Vůně svěžího deště, vůně levandule či neodolatelná vůně citrusů – nejen tyto vůně se vám mohou vybavit při slově domov.

Brise vám totiž nabízí neuvěřitelně širokou škálu svých výrobků, ze které si vybere i ta nejnáročnější žena.

 

Zapomeňte na časté větrání v mrazivém dni jen proto, aby nebyl v kuchyni cítit tabák.

Zapomeňte na obavy z toho, že vaše návštěva ucítí zápach z nepodařené večeře.

A ani zápachu z vašich domácích mazlíčků si už nemusíte dělat těžkou hlavu.

 

Brise se dokáže spolehlivě poprat s každým pachem a zanechá po sobě jen svěží vůni čistoty.

Svěřte svůj domov voňavé kvalitě a vychutnejte si chvíle skutečného tepla domova....

 

„Brise. Voňavá náruč vašeho domova.“