Prázdniny pomalu končí, přijde babí léto a vůně podzimu. Máme pro vás několik aktuálních tipů na vůně, které by vás mohly oslovit. Všechny najdete v on-line obchodech parfumerie FAnn http://www.fann.cz/e-obchod/

1. FERRÉ In The Mood For Love

vůněPříběh plný lásky, smyslnosti a touhy.

Okouzlující a smyslná žena je ideální adresátkou vůně In The Mood For Love. Kulatý flakon, který vystihuje umění elegance, je výsledkem absolutní smyslnost, kterou žena vyzařuje, zatouží-li po lásce.

http://www.fann.cz/e-obchod/katalog/parfemy/FERRE/in-the-mood-for-love

2. Lacoste CHALLENGE

vůněDynamická, optimistická vůně.

Flakon připomíná rukojeť tenisové rakety. Je vyroben z průhledného skla s černou zátkou, kterou zdobí bílý krokodýl.

http://www.fann.cz/e-obchod/katalog/parfemy/Lacoste/CHALLENGE

3. Escada Desire Me

vůněProvokativní a smyslná.

Desire Me je novou neodolatelnou vůní Escada inspirovanou nekontrolovatelnou touhou, kterou žena dokáže v muži vyvolat jediným zvláštním pohledem. Desire Me je nesmírně provokativním přídavkem kolekce vůní „Me". Flakon Desire Me je stejného tvaru jako její starší sestra Incredible Me, ale v neodolatelném žlutém flakonu připomínající třpyt zlata.

http://www.fann.cz/e-obchod/katalog/parfemy/Escada/Desire-me

4. Marina de Bourbon Paradise LYS

vůněLehká letní vůně.

Paradise LYS evokuje idylické místo, kde vše dýchá krásou, klidem a radostí. Živý a zázračný svět, kde rostou nejrozmanitější stromy obsypané sladkým ovocem, nádherné voňavé květy a všechna zvířata žijí spolu v harmonii. Paradise LYS, to je rajská záhrada ukrytá v lehké, sluneční letní vůni.

http://www.fann.cz/e-obchod/katalog/parfemy/Marina-de-Bourbon/LYS-Paradise

5. Moschino Light Clouds

vůněRomantická ...

Příjemná a svobodomyslná vůně, která je krásná jako jarní obloha nebo jako procházka po čerstvě rozkvetlé louce, je nová vůně Light Clouds. Intenzivní jako emoce, radostná jako plný den slunce, lehká jako obláček. Éterická a romantická vůně, která probudí vaše touhy, díky níž budete prožívat realitu jako sladký sen.

http://www.fann.cz/e-obchod/katalog/parfemy/Moschino/Light-Clouds

Pozor soutěž!
Právě teď šest z vás může vyhrát vůni FERRÉ In The Mood For Love EdP 50ml v hodnotě 1 799Kč.

Reklama