Vůně je cosi jako neviditelný šat každé ženy. Dobře známe ten zvláštní pocit, když se někdy výjimečně ráno zapomeneme navonět. Nejsme ve své kůži. Připadáme si divně. Jinak. Mít svou milovanou vůni stále při ruce, ať už na cestách, či jen tak v běžných dnech nám umožní praktická novinka Marionnaud - atomizér v pěti trendy barvách (zlatý, stříbrný, černý, růžový a fialový). Všechny flakónky jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Marionnaud

Vůně nás provází každým dnem v roce. V létě jemné, svěží vůně, které korespondují s lehkostí letních radovánek, v zimě intenzivnější, plnější vůně. Každá žena preferuje jiný druh parfémů a každému typu ženy vyhovuje něco jiného. Jedno je však jisté, svou vůni máme rády stále při sobě.

Marionnaud Novinka Marionnaud - praktický atomizér tak využijeme nejen na cesty, vejde se i do nejmenší kabelky. Snadno se plní a díky okénku stále vidíme, kolik vůně nám ještě zbývá. No, a pokud se chystáme třeba na služební cestu, můžeme si parfémů přibalit více - na běžné nošení a do druhého flakónku vůni třeba na večerní firemní ples.

Na výběr je pět barevných provedení - od elegantní zlaté a stříbrné, přes sytě růžovou, kterou v kosmetické taštičce určitě nepřehlédneme, přes půvabnou švestkovou barvu, až po naprosto univerzální černou.
Mějte svou oblíbenou vůni stále při ruce.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 349 Kč.

Reklama