Mezi vůní a její kůží je dokonalá shoda. Tak vzrušující a opojená, že ji nelze odolat a nutí to až k tomu prozkoumat každý záhyb jejího těla. Její vůně je nezapomenutelná a připomíná tak vzrušující vzpomínky.
 
Žena
Žena Agent Provocateur vyjadřuje sebevědomě svou smyslnost a ženskost. Je srdcem romantička, ale moc dobře ví, jak použít své ženské zbraně.
5aa79f5e43253obrazek.png
 
Design
 
Pure Aphrodisiaque: Flakón
Smyslný design a tvar flakonu je inspirovaný ženským tělem. Smyslný design a tvar flakonu je inspirovaný ženským tělem. Růžové strany flakonu s hladkým povrchem, který znázorňuje smyslnost ženské kůže, elegantní prvky metalické růžové dodávají flakonu moderní vzhled.
 
Pure Aphrodisiaque: Krabička
Sametové černá krabička, která je lemovaná metalickou růžovou, stejně tak jako flakon. Kompozice, jak metalická barva vede a proniká skrz obal je naprosto unikátní. Ikonické logo v černé barvě vyjadřuje přítomnost a eleganci.
 
5aa79f7222426obrazek.pngVůně
Provokativní, opojně afrodiziakální, tak že probudí všechny smysly. Pure Aphrodisiaque je romantická, květinovo-ovocná vůně. Je stejně tak vzrušující jako když jemné prádlo hladí vaše tělo. Vůně zanechává stopu touhy a svůdnosti. Je naprosto ženská a probudí veškeré vaše smysly.
 
Květinově-ovocná vůně
 
Pure Aphrodisiaque vůně otvírá šťavnatá mandarinky, hruška Anjou a Rum SFE, který umožňuje absolutní ztrátu kontroly a průnik do světa, kde nejsou žádné hranice smyslnosti.
Srdce vůně působí návykově díky lístkům jasmínu, divoké orchideji a indický jasmín, který dodává vůni svěžest, ženskost a stává se tak záhadně omamnou. A nakonec smyslné dřevo spolu s jantarovým pižmem dodává vůni žár, který ohromí naprosto kohokoli.
 
Vrchní tóny: mandarinka – hruška Anjou – rum SFE
Střední tóny: jasmínové lístky – indický jasmín – divoká orchidej
Spodní tóny: jantarové pižmo – pižmo – tmavé dřevo
5aa79f95ceaafobrazek.png

Reklama