aguilera

Láska kromě toho, že je mocná čarodějka, je i zároveň dokonale namíchaným koktejlem plným chemických reakcí. Zkuste přidat do tohoto koktejlu kapku jedné z omamných vůní a nebudete se stačit divit, co se začne dít. K těmto vůním patří i Christina Aguilera by Night, jejíž teplé a sexy tóny rozčeří klidné vody a vyburcují je k vášnivé bouři.

aguileraChristina Aguilera by Night svůdná vůně s nádechem hravosti. Počáteční tóny se rozezní v akordech šťavnaté mandarinky, červeného jablka a frézie, kterou umocňuje hořká vůně mandlí. Srdce tvoří sladký vanilkový květ doplněný koketní broskví a květy magnólie. Díky ambře a černé vanilce vyzařuje základ vůně teplo, čímž dodává vůni sexy provokativní charakter.

Neskonale jemná a zároveň sexy vůně Christina Aguilera by Night je to pravé pro noci plné očekávání, kdy se chce žena cítit sebejistá a okouzlující. Hřejivá a intenzivní vůně Christina Aguilera by Night doladí romantický večerní look každé dívky, ať už se jedná o „malé černé“ či bohatou červenou róbu. aguilera„Noc ve víru velkoměsta oslavte sexy outfitem, ve kterém se cítíte pohodlně a sebevědomě, jako jsou například velice žensky působící šaty v úchvatných barvách,“ radí Christina Aguilera.

Design parfému a jeho balení vzešlo z oblíbené Christininy červené barvy. „Červená je barva, která vyzařuje smyslnost a ženskost, což je důvod, proč jsem si ji vybrala pro tuto vůni. Představuje vášeň a ohnivost, díky čemuž se ženy cítí a vypadají sexy,“ říká Christina. Černou krajkou zdůrazněný flakon byl navržen tak, aby připomínal svůdné křivky ženského těla. Úhledná a sexy silueta flakonu je zakončena hladkým černým víčkem. Obal zachycuje jemnost i sílu, a tím zvyšuje půvab vůně samotné.

S vůní Christina Aguilera by Night se budete každou vteřinu večera cítit neodolatelně.

Sebevědomí a sexappeal z vás budou doslova čišet.

Reklama