Svádění a koketování bylo odjakživa dovedností rafinovaných žen.

Hra, jeiíž výhrou je pozornost vyvoleného muže, vyžaduje ženské pohyby, gesta, slova…

V moderní době  nám přichází na pomoc dekorativní a vlasová kosmetika, rozmanitý výběr oblečení včetně spodního prádla a v neposlední řadě veliký výběr vůní. A právě dobře vybraný parfém může s mužskými protihráči dělat divy.

 

Magazín Žena-in má pro vás tentokrát zaručený tip v podobě omamné vůně, po jejíž aplikaci se váš půvab bude partnerovi zdát ještě třpytivější.  

 

 

V říjnu 2004 se linie BOSS INTENSE rozrostla o vůni plnou lásky a absolutní ženskosti:

 

BOSS INTENSE SHIMMER EDITION

 

Elegantní, smyslná vůně BOSS INTENSE spojená s mihotavě lesklými částečkami vytváří nový rozměr ženské svůdnosti a vášně. Třpytivý efekt na pleti podtrhuje přirozený půvab za denního světla a v temnotě noci ozářené jen světlem svící propůjčuje magickou tajemnost.

 

Po loňském celosvětově úspěšném uvedení  BOSS INTENSE prokazuje  HUGO BOSS opět svůj vytříbený instinkt pro plnění ženských přání a snů. Nová BOSS INTENSE SHIMMER EDITION je stvořena pro ženy, které znovu a znovu obohacují své „Umění, jak svádět“ o nové a originální detaily.

 

 

BOSS INTENSE SHIMMER EDITION dokonale hypnotizuje „tancem“ stříbrných třpytek – zbrusu novou svůdnou „zbraní“ na cestě k lásce vyvoleného muže.

 

 

 

Hřejivá vůně plná elegance a smyslnosti

 

Smyslná vůně BOSS INTENSE je fascinující harmonií hřejivých kořenitých a žensky květinových tónů. Čisté kořenité hlavě dominuje sladce citrusový kumquat a orientální kořenité nóty, jimž moderní ozónový souzvuk dodává zdání čerstvého horského vánku. V protikladu k průzračnosti hlavy je květinové srdce naplněné ženskostí. Bohatý akord vanilkové orchideje podporují smyslná turecká růže a průzračný exotický jasmín. Oranžovo-červený plamínek ambrových a pižmových nót rozněcuje vášeň smyslného základu. Jemná styračová pryskyřice ladí s elegancí mysorského santálu. Tóny pačuli pak dodávají vůni hloubku a dotek tajemna.

 

 

Flakón – láska na první pohled

 

Grenadinová červeň postupně přecházející v průzračnou čistotu – právě takový je flakón BOSS INTENSE SHIMMER EDITION.

Stačí jen nepatrný dotek a uvnitř se dávají do nadšeného tance miniaturní stříbrné třpytky, které slibují rozkoš příštího okamžiku, kdy vylétnou ven a ozdobí hebkou pleť své majitelky.

Lehce smyslný tvar flakónu BOSS INTENSE SHIMMER EDITION prozrazuje zdroj své inspirace – dokonale tvarované dívčí nohy unášené ladným tanečním krokem – pohled, který sám o sobě působí na nejednoho muže jako dokonalá vábnička.  

 

Linie BOSS INTENSE SHIMMER EDITION

 

BOSS INTENSE SHIMMER EDITION plní i skrytá ženská přání  - kromě vlastní vůně  INTENSE Shimmering Eau de Toilette (90 ml nebo 50 ml) tvoří linii také hedvábně jemné parfémované mléko (150 ml) s efektem drobných třpytek.

  

Třpyt a vůně tohoto parfému vytváří společně tajemné kouzlo, které vám pomůže omámit jeho smysly.

 

Nechte si letos nadělit pod stromeček třpytivou vůni od Hugo Boss.

Její tvůrci ji nazývají třpytivým tajemstvím ženské duše a s trochou vaší rafinovanosti z ní jistě bude mít radost i váš partner. 

 

Hezké Vánoce plné třpytu vám přeje Hugo Boss a Žena-in!

 

Více informací získáte:

Lacoste touch of Pink
Hugo Boss - Intense Shimmer Edition

Seznam Znacek pro vyber zbozi

Reklama