Celý příští týden se můžete zasmát a přitom pomáhat. Stejně jako známí tvůrci vtipů a komiksů, kteří se zapojili do kampaně 100 DMS PRO LATU. Chcete vědět víc?

Občanské sdružení Lata, které pomáhá především ohrožené mládeži, připravilo v týdnu od 10. do 16. června internetovou kampaň 100 DMS PRO LATU, během které by chtělo nasbírat 100 dárcovských esemesek.

„Na našem facebooku bude každý den jeden nový vtip nebo komiks na téma DMS, které pro nás vytvořily známé osobnosti,“ řekla nám ředitelka sdružení Markéta Ježková. A kdo obrázky nakreslil? Třeba tvůrce seriálového komiksu Zelený Raoul Štěpán Mareš, autor postavičky Pivrnce Petr Urban, Lela Geislerová, Fagi, Petr Tomšů nebo dvojice Jojin&Hedgehog. Všichni tvůrci se prý do práce zapojili ochotně a s nadšením, vždyť jde o dobrou věc!

lata

Výtěžek z akce půjde na pomoc sociálně ohroženým dětem a mládeži z Prahy, které se Lata věnuje už 19 let. A jak můžete pomoci vy? Od pondělí 10. až do neděle 16. června můžete poslat Latě dárcovskou sms ve tvaru DMS LATA na číslo 87 777, případně na stejné číslo odeslat sms ve tvaru DMS ROK LATA, díky které se bude odesílateli automaticky každý měsíc po dobu jednoho roku strhávat 1 DMS. Cena jedné DMS je tradičně 30 Kč, z čehož Latě připadne 27 Kč.

lata

Aktuální stav došlých DMS, vybranou částku a spoustu dalších informací najdete na Facebooku sdružení: www.facebook.com/lata94. Další informace jsou také na www.lata.cz.

lataŠtěpán Mareš, Fifinka, Lata - jde vám toto dohromady? Brzy uvidíte!

Zdroj a obrázky: Lata, o. s.

Psali jsme v našem magazínu:

 

Reklama