V brzkých ranních hodinách vyplodila velmi vtipný příběh čtenářka - Mandzarik. A zakončila ho konstatováním: Do plavek nehubnu, já je totiž nepotřebuju.

Milá redakce, od půl druhé cos mě k PC nutí, nic mi v pelechu, nic mi po chuti. Tedy po pravdě hubnutí do plavek není žádná darda, ale co s načatým ránem ? Omluvte mrzutý úvod a dost možná mrzutý závěr, v této nekřesťanské hodině se plodí cokoliv, jen ne hubnutí do plavek, krom toho je jisté, že oproti včerejšímu tématu bez debaty žena jsem a plavky mi momentálně jen mimoděk sdělují, nech si, holka, na tu vodu zajít chuť. A na to druhé taky.
Otázka je, do jakých plavek hubnout. Snad do těch, kterými mne oblažila před nedávnem maminka s útrpným konstatováním – „já už se do nich prostě nenarvu“ ? Jedná se o model pro dámy zralého věku s vyztuženými kosticemi pro objemné hrudníky. Barva černá s barevnými květy pod ňadry podpěrou dmoucími. Proč se mi vysmívá vlastní matka vědouc, že hrudník mi nadělil tatínek ? Aha, ona se směje jemu. Břídilovi. Vždycky byla krutá. Nebo mi chce něco naznačit ? Stejně jako včera zlou větičkou – ty vtipy už se k tobě nehodí ? Tak nebo tak, do těchto hubnout nemusím. Poslouží mému sebevědomí stejně jako pásek bederních kalhot, který pro zlepšení náladu čas od času navléknu do kalhot do pasu a posunu o tři dírky vpravo. V těch plavkách mě ale uvidíte jen doma. Tak zoufalá ještě nejsem.
Pak tu máme druhé. Značkové. Z akce. Oranžové. Sportovní. Moc hezké. V těch máte možnost mě zahlédnout na břehu. Po namočení zmizí. Z vody se posléze opatrně vynořuji jak Venuše s třikrát přetočeným tachometrem kryjíc si oběma rukama rizikové partie. No jistě, třetí ruka chybí.
A ještě jsou tu opalovačky. Ty by šly. Moment. Ony se narodily děti. A já tak nerada cvičím břicho. Mělo mě tehdy napadnout, že ty šňůrky budu potřebovat o deset čísel výš. Zase nic.
No a je to. Končím zvesela – nehubnu do plavek, já to totiž nepotřebuju. Žádné nemám.
Pěkný den s vyváženým poměrem příjem x výdej přeje

Mandzarik

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 8. dubna 2011

Už hubnete do plavek?

Možná se vám zdá tato otázka poněkud předčasná, ale vezmeme-li v úvahu výkyvy počasí posledních let a k tomu teplotní rekordy, které padají, ani se nenadějeme a léto je tady.  V dnešním tématu nás bude zajímat, zda si už vaše, po zimě „maličko zdeformované“ tělo chystáte do plavek. Své odpovědi na tuto otázku (dlouhé alespoň jako tento odstavec textu) mi posílejte na e-mailovou adresu redakce. Jedna z vás, která odpoví, dostane hezký dárek: Tělovou kosmetiku AVON (viz foto níže).

Tělová kosmetika AVON

Reklama