image.jpg

Foto: Shutterstock

Jak se vidí v zrcadle
Zatímco ženy se podceňují a v zrcadle se vidí hůře než v realitě, u mužů je to většinou naopak. I když mají nějaké to kilo navíc, v odraze zrcadla vidí o trochu svalnatější ruce nebo hubenější břicho.

Úklid
Pokud si prohlédnete pracovní stůl ženy, ve většině případech najdete uklizený stůl, kde je vše na svém místě. U mužů se jedná spíše o chaos a spoustu věcí, které rozhodně nemají své místo. Co se ale týká plochy počítače, je to přesně obráceně.

Skříň a oblečení
Zatímco žena každý den ráno stojí před plnou skříní a tvrdí, že zase nemá co na sebe, muž je rád, že našel čisté tričko, které může nosit několik dní v kuse.

Kadeřník
Muž nechá u kadeřníka 300 Kč a odchází velice upravený se změnou na hlavě, žena je o 4000 Kč lehčí a často odchází pouze s málo viditelnou změnou.

Na co myslí
Muž se ženou, kteří jdou ruku v ruce vedle sebe, potkají pěkně oblečenou slečnu. Zatímco žena si všimne toho, co má na sobě, muž si ji představí nahou.

Jak vidí barvy
Říká se, že ženy vidí mnohem více odstínů jedné barvy a muž má často problém odlišit i modrou od zelené.

Vypravování z domu
Jednoduše řečeno, muž potřebuje maximálně 15 minut a může odcházet, žena často ani po hodině není připravena. Sedí to na vás?

Samozřejmě je to individuální a najdou se tací, kteří tomuto neodpovídají. Jedná se spíše o nejčastější rozdíly, které lidé na obou pohlaví pozorují i potvrzují. Zároveň se jedná o lehkou nadsázku.

Zdroj: autorka článku, Facebook, Youtube