Zkouška trpělivosti
Dotyčná osoba by si skvělou zprávu v podobě vašeho těhotenství měla také trochu zasloužit. Partnerovi nebo nastávající babičce s dědečkem tak můžete například předat tajemnou obálku s puzzlemi, které musí nejdříve složit. Na výběr je hned několik nápisů, je mezi nimi například Budeme mít miminko! Jsem těhotná! nebo třeba Mami, tati, budete prarodiče!

mimino.jpgFoto: oznamenitehotenstvi.cz

Stírací los
Originálním nápadem je i stírací los. Pokud máte v rodině rádi trochu toho hazardu, určitě se bude hodit los s nápisem Tutovka. Až ho partner setře, věřte, že si na peněžitou výhru ani nevzpomene. 

8C680D79-0777-4793-A581-E9DBE7E0DCE6-1000x1000h.jpgFoto: matulbaby.cz

Tričko s nápisem
Sobě i partnerovi, ale klidně i budoucím prarodičům můžete novinku oznámit prostřednictvím triček s nápisem. Nejdřív budou asi trochu nechápavě zírat, ale záhy jim všechno dojde a budou mít milou vzpomínku na výjimečný okamžik.

super-tata-panske-tricko-s-potiskem.jpg

Foto: trickovy.cz

Lžička pro všímavé
Ať už si chce zamíchat kávu, sníst jogurt nebo ranní cereálie – bude k tomu váš partner potřebovat lžičku. Proto mu můžete nenápadně podstrčit speciální lžičku s nápisem Jsem těhotná. Bude jistě zajímavé pozorovat, jestli si ho všimne v průběhu jídla, na konci nebo ji po jídle bez povšimnutí hodí do dřezu k ostatnímu špinavému nádobí.

10917722-vepwerp.jpgFoto: fler.cz

Sladké překvapení
Sladkou novinku můžete také umístit na něco sladkého. Upečte nebo si nechte upéct nějaký dobrý dortík a nahoru napište polevou zásadní oznámení. Nápis můžete vykouzlit i z dortového zdobení apod.

shutterstock-1362028520.jpgFoto: Shutterstock

Čokoládový vzkaz
Kdo by neměl rád čokoládu! A když na ní necháte napsat skvělou novinku, bude radost z ní dvojnásobná. Na takzvaný čokoládový telegram si můžete vyrazit jakýkoli nápis dle libosti. Tuto službu nabízí například čokoládovna Janek nebo Chocolissimo.cz.

146-1-tabulka-mlecne-cokolady-jankova-pecet-cokoladovna-janek-jpg.jpgFoto: Čokoládovna Janek

Zpráva na dně hrnečku
Uvařte svému partnerovi ranní kávu nebo hrneček čaje a čekejte až tekutinu dopije do dna. Bude ho tam totiž čekat radostná zpráva.

08858306-yqdymakwycjtuk.jpg
Foto: fler.cz

Přesný odpočet
Jestliže jste oba fanoušci digitálních technologií, můžete si na internetu (například na stránce odpocetcasu.cz) vytvořit vlastní odpočet do konce těhotenství a následně stránku vašemu partnerovi nasdílet.

shutterstock-489453598.jpg
Foto: Shutterstock

Všeříkající kniha
Dvě mouchy jednou ranou zabijete, když svému milému zabalíte vzdělávací knihu pro nastávající rodiče. Nejenže bude překvapený, co na něj vypadlo z balicího papíru, ale také se na příchod miminka pečlivě připraví. Můžete vybrat například vtipnou příručku Mimino – návod k obsluze.

0008488913-KZ0124-velka.jpgFoto: Albatrosmedia

Nastražené plenky
Při další možnosti prověříte partnerovu všímavost. Kupte balení plenek a nechte ho povalovat někde v bytě, třeba v předsíni. Zároveň tím otestujete jeho smysl pro pořádek.

shutterstock-626821610.jpgFoto: Shutterstock

Dojemná prezentace
Příprava prezentace zabere v dnešní době chvilku a můžete k tomu využít i různé online programy. Dejte dohromady fotky významných událostí vašeho vztahu a postupně je promítejte. Na konec vložte fotografii těhotenského testu se dvěma čárkami.

shutterstock-1459247672.jpgFoto: Shutterstock

Vzkaz na zrcadle
Vylezte v noci nebo brzy ráno tajně z postele a v koupelně napište rtěnkou na zrcadlo, že se těšíte na nový přírůstek do rodiny. Nezapomeňte potom svého milého ráno do koupelny následovat, jeho rozespalý a nechápavý výraz bude k nezaplacení.  

shutterstock-679064239.jpgFoto: Shutterstock

Spořicí účet
Oznámení můžete pojmout i tak, že zakoupíte kasičku a založíte tak dítěti jeho první spořicí fond. Jen ho nezapomeňte položit před partnera, aby taky něco přispěl.

shutterstock-601023422.jpgFoto: Shutterstock

Čtěte také:

Reklama