Vtipné tričko - dárek pro každou příležitost
Vtipná trička jsou oblíbeným dárkem, který nezkazí žádnou narozeninovou oslavu, oslavu svátku nebo jinou příležitost. Naopak, vtipným tričkem zaručeně pobavíte! Vtipné tričko je milý, osobní a originální kousek, kterým řeknete vše. Oblíbená jsou například vtipná pivní trička. Trička pro muže s nápisem „Piju s mírou” nebo „Jdu jen na jedno”. Nebo máte doma šikovného řemeslníka a kutila? I pro něj si vyberte vtipné tričko. Pro muže, kteří občas něco pěkně zvorají a pohnojí bude ideální tričko s traktorem a nápisem „Pěkně jsem to zvoral”. Pro myslice, (a nejen pro ně:-) bude dobrou volbou tričko s nápisem „Pořádnej kanec”. Vybírat můžete z široké nabídky témat a potisků, takže si vyberte tričko pro každého.
Vtipné tričko pro pivaře

Trička se jménem nebo rokem narození
Nechte vašemu muži, příteli, tatínkovi nebo dědečkovi vytisknout na tričko jeho jméno. Tričko se tak stane osobním a jedinečným dárkem. Nemusí zůstat pouze u jména. Nechte mu na tričko vytisknout přezdívku. Vtipná trička jsou pro tento účel přímo určená, tak se nestyďte být kreativní, ať se společně pořádně zasmějete:).  Oblíbená jsou trička k narozeninám s rokem narození nebo věkem oslavence. Tričko s vtipným nápisem „Narozen před 50ti lety a 110ti Kily” nezůstane na narozeninové párty určitě bez povšimnutí.
Vtipné tričko pro kutila

Kde trička zakoupit?
E-shop www.HobbyTriko.cz nabízí široký výběr vtipných triček. Tričko si objednáte jednoduše několika kliky a do 3-5 dní máte tričko doma. Nikde jide neseženete takový výběr motivů a velikostí. Pro velké jedlíky si vyberete tričko až do velikosti 4XL. Bezproblémová výměna velikostí je samozřejmostí. E-shop garantuje kvalitní materiál i potisk, rychlé dodání do 3-5ti pracovních dní a bezproblémovou výměnu velikostí.
Vtipné pánské tričko

Prvotřídní kvalita
Trička z eshopu www.HobbyTriko.cz jsou vyrobena ze 100% bavlny předního evropského výrobce textilu. Trička jsou potištěna nejmodernější technologií na trhu. Potisk se neloupe, nepraská a je příjemný na dotek. Firma si zakádá  na kvalitě materiálů a potisku. Důkazem toho jsou i kladné recenze zákazníků, kteří se do eshopu rádi vrací. Tak až vám dojdou nápady na dárek, zkuste vtipná trička. Jedná se o dárek za několika stovek, kterým ale uděláte velikou radost.
5c52d4e77e516obrazek.png 
 
 

Reklama