Další dnešní přispěvatelkou je čtenářka Ula, která nám poslala nejen vtipy, ale i veselé příhody ze života. Děkuji a věřím, že se vám budopu líbit a inspirovat vás k tomu, abyste nám také napsaly. Máte svůj oblíbený vtip, či nějakou humornou příhodu?

Dobrý den, posílám pár pěkných vtipů pro zasmání, tak tedy:

  • Přijde chlap k doktorovi a ukazuje mu své značně nateklé přirození. Doktor se zeptá, jak k tomu došlo. Chlap tedy povídá: Šli jsme s bráchou do lesa na houby a když se blížilo poledne, lehli jsme si na mýtinu. Najednou mi ale do kalhot vklouzla zmije. Proboha, ona vás kousla? Naštěstí ne, brácha ji umlátil lopatou.
  • Tatínek se ptá své šestileté dcery, co by chtěla k narozeninám. Tampon, povídá holčička. Otec se podiví: Tampon? A víš vůbec, co to je? Nevím, ale v televizi říkali, že se s tím dobře hraje tenis, plave i jezdí na kole.
  • Slečna v obchodě kupuje jeden rohlík, jeden jogurt, jednu minerálku. Prodavač se na ni koukne a povídá: Vy asi žijete sama, že? To ano. Jak jste to poznal? No, s takovým ksichtem!
  • Telefonuje chlapík k hasičům. Prosím vás, přijeďte rychle, hoříme! Dobře pane a jak se k vám dostaneme? Copak vy už nemáte ty velký červený auta?
  • Paní v autosalonu, když se konečně zpola nacpe do malého japonského sedanu: Pane, vždyť jsem vám říkala, že se do toho auta nevejdu! Ale vejdete, určitě ano, snaží se za každou cenu prodejce prodat vůz. Tak dobře, vejdu se tam, připustí otylá dáma, ale pak už se tam nevejde nikdo jiný!

A teď jedna příhoda z dětství:

Jako malé děti jsme vyváděly různé lumpárny. Jednou můj bratr vzal dědovi nějaké drobné peníze a přišlo se na to. Náš táta z toho byl špatný, protože z nás chtěl vychovat slušné lidi a ne nějaká zlobidla, tak se rozhodl, že malý dostane na zadek. Když ho přetáhl přes koleno a jednu mu dal na zadek, zařval bolestí. Náš bráška měl totiž v zadní kapsičce trenýrek schovanou žárovku a ta se rozbila o tátovu dlaň. Začala mu téct krev, střepy byly zabodnuté v ruce a musel jet do nemocnice na vyšetření. Tak nakonec se nechtěně vytrestal sám táta, až mi ho bylo líto.

A ještě jedna úsměvná historka, stalo se mi to loni, ale ještě teď si na to vzpomenu: Jsem na mateřské dovolené, a ač to tak nevypadá, někdy člověk nemá čas se pořádně upravit, když jde ven mezi lidi. Každé ráno vyrážím se svými dětmi na obchůzku okolí, protože s jejich temperamentem bychom doma ráno prostě nevydrželi. Dětičky jsem oblékla, aby neprochladly, namazala jim obličej, nandala boty, a protože bylo doma velké teplo, rychle jsem na sebe nahodila oblečení, a i když jsem se ráno v koupelně myla, na vlasy jsem úplně v tom shonu zapomněla. Jak jsme tak vyšli ven, tak jsem se narychlo shýbla k jednomu autu, že si v odrazu skla u okénka upravím účes. Dala jsem se do práce a až asi po 10 sekundách zjistila, že v autě sedí chlap a směje se mi. Bylo mi velice trapně, a aby si nemyslel, že jsem nějaká divná, přesunula jsem se o auto dál, kde však také seděl někdo za volantem. Pelášila jsem z naší ulice a bylo mi trapně ještě za rohem. Když jsem to manželovi odpoledne vyprávěla, jenom mávl rukou a pronesl - copak naše máma, bez trapasu by to nebylo ono.

Hezký den s úsměvem na tváři všem... jedno dítko zrovna má angínu, druhé rotaviry, třetí se vzteká (to nejmladší roční), tak mám o zábavu postaráno. Těším se na dnešní příspěvky od ostatních uživatelek!

Ula

Ta příhoda s autem je moc pěkná. Zvlášť, když se také hezky pitvoříte, jako většina žen, když koukají do zrcadla.

A co vy, milé ženy-in, přispějete takou svou troškou do mlýna? Pomůžete rozveselit pošmourný a uplakaný den? Na vaše vtípky a veselé historky se těším na adrese:redakce@zena-in.cz

Reklama