Dnešní zubní téma je docela úspěšné. Další příspěvek mi přišel od čtenářky Bohuša. Přečtěte si, jak si její vtipálek manžel zahrál na Zubní vílu...


Čau všichni,

původně jsem si říkala, že k tématu „ZUBY" nebudu nic psát, ale možná by bylo škoda si ten svůj „trapásek" nechat pro sebe, tak alespoň pár řádků...!

Mám tři děti, a nejstarší sedmileté dceři zoubečky pomalu a jistě vypadávají, takže u nás funguje ZUBNÍ VÍLA - po vytrhnutí zoubečku si dcera schová na noc zoubeček pod polštář, a ráno tam najde nějaký dáreček!

Asi před půl rokem se mě zlomil zub - byla jsem z toho totálně šokovaná - největší radost z toho měli děti a hned volali: „Mamíííí, ten zub si strč pod polštář, a Zubní víla Ti určitě něco donese." Abych jim udělala radost, tak jsem si tam ten zub opravdu večer dala, a když děti usnuly, ještě jsem tam přidala žvýkačky (jako dárek)!

Vstávali jsme brzy ráno, a děti byly zvědavé, co že mě VÍLA přinesla - když jsem nadzvedla polštář, šokem jsem začala hystericky ječet, a děti se mnou - pod polštářem se na nás zubila zažloutlá, špinavá a určitě i smradlavá zubní protéza (fuj, hrůza, děs - takzvané hrnečkové KLAPAČKY)! Ani nevím, jak jsem ji chytla, ale protéza ihned letěla otevřeným oknem...! Když jsem se podívala na manžela, ihned jsem věděla, kdo je pachatelem této ohavné lotroviny - můj povedený manžel se válel smíchy, ale mě do smíchu nebylo...! Kde tu protézu nabral, dodnes nevím, ale asi mě tím chtěl naznačit, že můj čas se taky blíží...?!?! Hlavně to nééééé!

Místo rodinné snídaně jsem začala převlékat peřiny a luxovat ložnici, a od toho dne manžel sdílel ložnici více než 14 dní sám, byly jsme rozděleni nejen od stolu, ale i od lože...!

Po několika dnech trucování jsem se do ložnice opět nastěhovala, ale ta „ohavná" zubní protéza mě tam pronásleduje dodnes!!!!

S pozdravem,
Bohuša

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Dnes si v magazínu Žena-in.cz povídáme o zubech. Pište mi…

  • … o vašich problémech se zuby.
  • … o tom, zda jste jako děti věřili na vílu Zubničku.
  • … o tom, jak podléháte trendům v péči o chrup.
  • … o zubech vašich domácích mazlíčků.
  • … o špercích v zubech.
  • ... o zubařích.

Zahrňte mě zkrátka vším, co se vašeho chrupu týká. Humorně i vážně, to záleží na vás! Na příspěvky se těším na redakčním e-mailu!

Reklama