Vášniví. Exotičtí. Výstřední. Tak by se dali charakterizovat představitelé této kategorie. Jako by z jejich nitra vycházelo světlo.

To jste vy, kterým v TESTU paní Doreen Virtue vyšlo, že patříte do skupiny „Zasvěcených“.

Zasvěcenci jsou lidskými bytostmi od počátku věků. Pamatují rozkvět i zánik mnoha civilizací. Mnohdy si matně vzpomínají na některý ze svých životů a mnohdy si pamatují i okolnosti své smrti.

Dost často se zajímají o magii, esoteriku i léčení. To proto, že v minulosti se již podobnou činností zabývali.

Mnohdy mají obavu se ke svým schopnostem přiznat. Mají totiž v paměti i pronásledování a v mnoha případech ošklivou smrt v této souvislosti.

Poznáte je

Často je jejich image jakoby oslavou krásy zašlých časů. Jako by se u nich zastavil čas. Vypadají jako hrdinové z romantických románů.

Obvykle mají hedvábně hladké dlouhé vlasy, oválné tváře a znepokojivý pohled. Pozemští andělé náležející k této skupině jsou obdařeni moudrostí a vysoce vyvinutými intuitivními schopnostmi. Jejich pohled je pronikavý a nemá smysl před nimi předstírat a lhát, protože okamžitě poznají, kde je pravda.

Obklopuje je aura tajemného. Když jim pohlédnete do očí, v tu chvíli víte, že vědí.

e

Představitelé skupiny zasvěcených jsou lidské bytosti, které se naučily ovládat energii. Jsou schopni zázračných uzdravení, kouzel ve smyslu zhmotňování svých přání nebo představ, včetně ovlivňování počasí a působení na fyzické předměty formou telekineze a levitace.

wJedná se o mocné mágy náležející k lidské rase, kteří byli povoláni z duchovních světů zpět do fyzického světa kvůli dramatickému vývoji událostí na Zemi.

Často hovoří o zániku světa, o špatném lidském chování vůči přírodě, zvířatům a lidem navzájem. Jsou to odpůrci válek a násilí. To proto, že ho pamatují. Je v nich cosi těžkého, zádumčivého i tajuplného.

Pomohou vám holou větou. Holou větou vás rovněž umravní. Není pro ně problém vcítit se do vás. Mají potřebu vás poučovat a vést.

Zasvěcenec je mentor, který po vás bude chtít, abyste se rozvíjeli. Ne každý tyto bytosti snese, ale o pomoc se obracíme často právě k nim.

Obvykle trpí srdečními problémy ve smyslu arytmií, prolapsů a jiných anomálií.

To proto, že toho hodně prožili a v jejich srdci se to uložilo jako symbolické rány.

Potřebují vedle sebe osoby z řad Elementálních bytostí, kteří jim vnesou do života humor a lehký nadhled a kteří jim porozumí.
Doreen Virtue


Už jste si mohli přečíst charakteristiku

Andělských entit, vesmírných bytostí elementálů a také Hledajících duší a Skokanů.

Reklama