Milá redakce,


horory a filmy vyvolávající strach nemám ráda. Už tak se bojím chodit po světě, tak proč bych se měla strašit nějakým filmem? :-) Jo jo, jsem prostě strašpytel.

Párkrát jsem se odhodlala podívat, ale trauma a zlé sny, které mě pak doprovázely po dalších 14 dní, mě ujistily, že už to vážně dělat nemám.


Poslední film, který jsem viděla, se jmenoval "Zvrácený". Nestříká tam krev, jde o dvě scény v celém filmu, které mě poznamenaly, a dodnes na ten film s hrůzou vzpomínám.


Když stříká krev a člověk se zamýšlí nad tím, jak to ten vrah udělal, aby mu usekl tu hlavu a ne tím, proč to udělal, a čeká od filmu, aby tam bylo co nejvíc masakru, to se mi nelíbí, to mě ani tolik nepostraší. To beru jako "pohádku".

 

Film "Zvrácený" nebyl podle skutečné události, ale byl děsně reálný, a to mě dostalo. Dvě scény - zvlášť ta jedna, kde se jednalo o patnáctiminutové brutální znásilnění mě děsí dodnes.


Čtyři dny po zhlédnutí tohoto filmu jsem nemohla v noci spát, budila jsem se každou půl hodinu a pokaždé měla před očima tu scénu. Fuj. Do práce jsem chodila s "kruhama pod očima", všude jsem viděla nějaké úchyláky, no vážně už to nechci zažít.

Mimochodem ty úchyláky vidím všude pořád a viděla bych je, i kdybych nekoukala na ten film.


Celkem za život jsem viděla možná tři nebo čtyři horory, ale žádný mi tolik nenarušil psychiku jako "Zvrácený".

Takže mě už na horor nikdy nikdo nedostane, ať se děje co se děje. :-))

Šárka


Správně - žádnou krev a úchyláky - žádný horor! Přeju klidné spaní.


Jsou horory zvrácené?

Středa patří
HORORU
Líbí se Vám horory?
I když na vás stříká krev z plátna?
Že se nebojíte?
Ale bojíte a ráda, anebo ne?
Píšete horory?
Zažila jste sama horor?


Napište nám:
redakce@zena-in.cz

PROBÍHÁ PŘEDVÁNOČNÍ TURNAJ V PIŠKVORKÁCH

Reklama