silver&gold

Stříbro že se hodí leda tak na skafandr pro kosmonauta? A zlato je vhodné nosit pouze v podobě šperků, a to ideálně v malé míře? Tak tyto časy jsou dávno pryč! Zlato a stříbro ovládly módní mola a vy byste je měly směle uvítat do svých šatníků.

Hned na začátek je potřeba si říci, že trend futuristických barev jako je stříbrná a zlatá, není pro ty z vás, které se raději ztratí v davu. Za to vy, dámy, které se módních výstřelků nebojíte, můžete jásat, protože tyto dva kovové odstíny vás rozhodně budou bavit.

fashion

Vesmírnou tématikou se nechal inspirovat tento rok Karl Lagerfeld, který jako dominantu celé přehlídky použil vesmírnou raketu. V dřívějších letech se „cosmo“ atmosférou navnadila značka Saint Laurent a vyřádila se na doplňcích. Pozadu nezůstal ani Gucci, Maison Margiela, Paco Rabanne nebo třeba Balenciaga. Podtrženo, sečteno: tento trend je velký!

móda

Módní let do budoucnosti

Nebudeme si nic nalhávat, stříbrná ani zlatá nejsou nepřehlédnutelné. A řeč není o řetízku nebo prstenu, ale o „velkých“ věcech jako je například bunda, kabát nebo třeba kalhoty. Pokud nechcete vypadat jako opravdický kosmonaut, berte takové kousky jako výzvu, s níž je třeba zacházet s citem. Metalické odstíny budou vždy patřit nám odvážným, ale dávno tomu, kdy byly vhodné akorát tak na noční taneček na diskotéce nebo do tmavého baru. Noste zlato i stříbro od rána až do večera! Jak?

fashion

  • Když kovové odstíny, tak vždy jen jeden kus oblečení.
  • Je jedno, jestli sáhnete po zlaté nebo stříbrné, jedno mají společné – lichotí jim kombinace se základními barvami jako je bílá, černá, šedivá nebo třeba temně modrá.
  • Velkým hitem jsou péřové bundy, s těmi letos zabodujete.
  • Máte-li teplejší odstín pleti, bude vám více slušet zlatá, studenější typy budou ve stříbře jako ryba ve vodě.
  • Pokud se přeci jen metalických odstínů zdráháte, začněte pěkně pomalu – s doplňky. Barvy kovů se nevyhnuly ani botám, ani kabelkám.

fashion

Mohlo by vás zajímat:

Reklama