Bílý dalmatin

Chtěli byste v dětech vypěstovat lásku k muzikálům? Pokud ano, zasoutěžte si o rodinné vstupné na muzikál Bílý dalmatin, který uvádí divadlo Kalich.

Pravidla jsou jednoduchá, stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a máte šanci získat jednu ze tří rodinných vstupenek pro čtyři osoby.

Představení se koná v sobotu 24. října 2009 od 10.30. Soutěž ukončíme v neděli 11. října 2009 o půlnoci. Přejeme hodně štěstí!

O muzikálu

Bílý dalmatin je rodinný muzikál s určujícím podtitulem „hravý taneční muzikál pro malé i velké" je samozřejmě pohádkovým příběhem a cílem představení je, aby si divák (malý i velký) s sebou z divadla odnesl domů pohádkově dobrou náladu.

Příběh, který pojala Mirjam Landa jako atraktivní moderní muzikálové představení, vypráví o výjimečném dalmatinovi, který díky závisti zlé čarodějnice přichází o svoje krásné barevné puntíky a za pomoci kamarádů se je vydává hledat do říše pohádek.

Pro muzikálový žánr i dětský svět je společným prvkem pestrost, která se pro diváky odráží jak ve výpravě, tak v hudebním aranžmá (Jan Maxián - Nightwork), kde se střídají moderní žánry od hip-hopu přes street až po klasiku. Dalším prvkem, který odlišuje toto představní od běžných pořadů pro děti, jsou texty dialogů vycházející z reálných komunikačních prostředků dnešních děti, samozřejmě bez použití vulgarismů. Diváky čeká vtipný, ale i dojemný příběh o kamarádství, radosti, ale i smutku a smyslu pomoci druhým. Velký důraz klade režisérka Mirjam Landa zejména na tanec. Pro rozličnost tanečních čísel se písničkám věnuje několik mladých choreografů, kteří mají zahraniční zkušenosti s více hudebními žánry. Poslední číslo představení dokonce umožní některým nejšikovnějším malým divákům účastnit se tance na jevišti, a stát se tak součástí závěrečné show!

Autorský tým

Hudba: Petr Günter
Scénář a režie: Mirjam Landa
Choreografie: Linda Rančáková a Eva Severinová
Kostýmy a scéna: Lucie Loosová
Námět a texty písní: Simona Votyová
Hudební spolupráce: Jan Maxián

Hrají, zpívají a tančí

Vlasta Korec, Lucie Pernetová, Jana Fabiánová, Filip Gröger, Ondřej Nosálek, Jana Vaculíková, Markéta Procházková, Václav Krátký, Ondřej Izdný

Hlavní dětská role

Kristýna Zezulová, nebo Anastázie Landová

Reklama