Ahojte žena-inky,
já se nikdy moc nemalovala, maximálně řasy a obočí, protože jsem celá do blond. Víc malovátek bych na sobě asi ani nesnesla. Párkrát jsem zkusila nějaký ten vzoreček make-upu, ale vždycky mi přišlo, že jsem nějaká divná, šupinatá a ťupkovatá, tak jsem to ze sebe vždycky hnedka smyla.

Před lety, to mi bylo asi 16, jsme jely v létě s kamarádkou na brigádu do Jižních Čech, sbírat třešně. Byla nás parta asi dvaceti puberťáků. Pamatuju si na holčinu, která nás svým zjevem upoutala už v autobuse. Byla nakadeřená, namejkapovaná, stíny, rty, řasy, obočí... no namalované měla všechno, co jen šlo. Už ani nevím proč, ale začali jsme jí všichni říkat Kedlubna. Ptali jsme se jí, jestli takhle šik bude chodit i česat, a ona že joo, že je zvyklá se malovat, že by bez nánosu líčidel ven nevylezla. Večer šla spát s natáčkama, ráno vstávala v půl páté (všichni ostatní v sedm), aby to všechno stihla... Takhle to praktikovala dva dny, a pak se na to vykašlala. Vstávala v sedm, kruhy pod očima, žádné kadeře. A řeknu vám, že jí to moc slušelo. :-)

Sepy
Milá Sepy,
u šminek platí dvojnásob rčení, že méně je více. Já to svým holkám taky říkám, že nenamalované jsou mnohem hezčí, ale ony to nějak nechtějí slyšet a tak čekám, až je to přejde.
A dík za tip. Brigáda je dobrý nápad.
Reklama