Ivetinkav se chlubí, že ji na dovolených nikdy nic netrápilo, a i z fotky je poznat, jaká je pohodářka

Ahojda ženy :-) ,

     Já jsem asi od přírody velký optimista, tak mi skoro nic nemůže zkazit náladu, proto se mi možná i té špatnosti na dovolených vyhýbají. A hlavně na to nemyslím už před odjezdem, že tam určitě dostanu průjem atd. Ať jsme byli kdekoliv, vše se mi líbilo a vše mi chutnalo. Nikde s ničím jsem neměla problém. Ze všeho se raduji. Ani počasí mi nezkazí náladu. Každý den se dá dělat něco jiného, ať už počasí je pěkné nebo ne.  

      V Egyptě jsme byli několikrát, jedla jsem vše, pila jsem vše a průjmiček se mi vyhnul. Skoro všichni trůnili a já si v pohodě pila míchané nápoje s ledem. Viz. Foto. Já mám asi žaludek ze železa. Od malička jím všechno a míchám. S klidem si dám kávu s mlékem a k tomu zavináče a můžu to zajíst chlebem s nutelou. Dcera a syn jsou v tomto ohledu po mně. Snědí vše co jim chutná a kombinují to krkolomně. A průjmičky a bolení břicha,  co to je?

Ivetinkav

     Dovolené jsou od toho aby si je člověk užil. Mějte se hezky a užívejte léta, dovolených atd. A berte život z humorem a vše půjde lépe. Ahoj Ivetinkav

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Díky, Ivetinkov, za hezký příspěvek. A gratuluji vám, takových žen, jako jste vy, moc neznám. Za chvíli již dnes budeme končit.

Dnešní tématem dne byly úrazy a nemoci na dovolených. Ještě vás čeká jeden příspěvek k tématu, plán toho, co pro vás chystáme na příští týden, a rozloučení. Tak vydržte...

Zítra téma, jak málo oblečené jste ochotny chodit na veřejnosti…

redakce@zena-in.cz

 

Reklama