píše ve svém příspěvku čtenářka Hana. Sice jí to lichotilo, ale nakonec zjistila, že předmětem jejich neskrývaného zájmu není až tak její krása, jako „malý“ oděvní trapásek, kterého si při sběru mušlí nevšimla.

Dobrý den!

Před pár lety jsem jela na svoji první dovolenou s přítelem a svoji nejlepší kamarádkou do Itálie. Tam jsem byla také poprvé. Do té doby jsem jezdila k moři do Chorvatska. Moje kamarádka na tom byla taky tak. Když jsme obě zjistily, že na pláži je hromada mušliček, napadlo nás, slovy mého už manžela, přesívat pláž. Tímto způsobem jsme procházely a sbíraly mušličky cestou od našeho kempu až k městu (což byl asi 1 km cesty).

Po cestě jsem si všimla, že všichni muži koukají jen na mě. Sice mi to polichotilo, ale zase na druhou stranu jsem se dosti divila, protože já jsem holka s pár kily navíc, tehdy ani prsa nic moc a vedle mě brouzdala štíhlá blondýnka s vyvinutým hrudníkem.

Takže opravdu to bylo divné. Nicméně stále jsme procházely pláž dále a plnily svůj nachystaný pytlíček. Až u města jsem si všimla, že celou dobu vlastně chodím s jedním prsem ven, že během sbírání mušlí mi jedno jen tak vypadlo. A proto jsem byla v pozornosti všech mužů. Samozřejmě, že celou dobu ani přítel, a ani kamarádka nic nepostřehla. Nakonec jsme se všichni zasmáli, jen s tím rozdílem, že já byla červená jak rak.

Hana Dostálová

Milá Hanko, to byla moc pěkná příhoda. A máte můj obdiv. Já bych si na dovolenou krásnou blondýnu s vyvinutým poprsím určitě nevzala.

Už budeme pomalu končit, neposílejte další příspěvky na dnešní téma, stačíme vydat pouze ty, které došly do této chvíle. Děkujeme za pochopení

Reklama