Dnes se s vámi rozloučím čtenářským příspěvkem od PBD. Děkuji jí za vřelá slova i za píseň, která mi zvedla náladu. Krásný zbytek dne, a pokud vás něco zaujme, šup sem s tím do redakčního e-mailu. Najdete ho dole pod textem!

Dobrý den,

Jen v krátkosti bych chtěla poděkovat všem, kteří píšou příspěvky na redakcí vyhlášená témata a nově ji „postřehy od jinud-ženy-in sobě“. :)

Vaše příběhy a vyprávění mě někdy pobaví,někdy přivedou k zamyšlení,jindy trochu rozesmutní nebo dojmou a nově jsou i rady a tipy,úvahy na volné téma,prostě free style:) S každého čtení si něco vezmu a za to díky-aniž by jste to věděli,tak jste mýma parťačkama(a i parťákama:) pro každý všední den a i když většinou nepíšu pod příspěvky čtenářek komentáře,věřte,že si je vždy s chutí přečtu:)

Mějte se všichni tak jak si přejete a ještě o kapku lépe:) A jestli Vás něco trápí,tak ať je to brzo pryč:)

Díky za online písmenkovou společnost nejen při pití kávy:)

Redakce,prosím,zahrajte všem Vašim věrným čtenářům a různě často píšícím externím redaktorkám a redaktorům-tím myslím čtenářky,jednu písničku pro dobrou náladu:)

A zahrajte ji i sobě:)

S pozdravem    PBD


Zítra vás dnem bude provázet Dana Haklová. Vše, co vám přijde zajímavé, vaše úvahy, nápady, stestky, veselé příhody, prostě to, čím žijete, o čem diskutujete s kamarádkami, pošlete na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Krásný zbytek dne a ať se na vás štěstí směje, jako vy se smějete na něj!

Reklama