Úklid se neřadí zrovna mezi činnosti, které bychom dobrovolně vyhledávali a užívali si je. Právě proto se nám do něj často nechce a zbytečně ho odkládáme. To se ale nyní změní! Odteď vám totiž zabere mnohem méně času a bude mnohem jednodušší. Ptáte se, jak je to možné? Stačí si vzít na pomoc univerzálního asistenta, se kterým si hravě poradíte s veškerou špínou ve vaší domácnosti. Seznamte se s novým čistícím sprejem Cif Ultra univerzální odmašťovač.

1Ultra Universal odmastovac_A4.jpgČisticí sprej Cif Ultra Univerzální odmašťovač je určen pro všechny, kteří preferují rychlý a snadný úklid celé domácnosti. Sprej stačí pouze nastříkat na znečištěný povrch, setřít vlhkým hadříkem a mastnota je ihned pryč! Díky technologii Multi Active System přípravek zaručuje ultra - účinné odstranění i té nejodolnější mastnoty. A to z každého povrchu!

Skvěle s ním vyčistíte například zaschlou mastnotu v troubě či na sporáku, ale tím jeho pole působnosti zdaleka nekončí. Poradí si i usedlou špínou na žaluziích a skvěle odstraní i nečistoty z jízdního kola a rámů kol automobilu či motocyklu. Nemusíte se však bát ani jemných povrchů, přípravek je totiž vhodný i na ty nejcitlivější plochy jako je mramor, sklo keramika či nerez. A navíc, Cif Ultra univerzální odmašťovač můžete aplikovat dokonce i na bavlnu a len, a hravě s ním očistit zažloutlý límec nebo manžety košile.

Kromě bezchybného účinku vás Cif Ultra univerzální odmašťovač překvapí také příjemnou vůní marseillského mýdla, kterou za sebou zanechává. Sprej Cif Ultra univerzální odmašťovač je k dostání v praktické lahvi s rozprašovačem.

Novinku Cif Ultra univerzální odmašťovač seženete v běžné maloobchodní síti za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 114,90 Kč.

Reklama