Čisté nádobí, zářící příbory a lesklé skleničky snadno a rychle? Žádný problém! Nová všestranná tableta do myčky Somat 5 od společnosti Henkel v sobě totiž spojuje výborné vlastnosti v čištění a oplachování, aktivní funkci soli, která váže vodní kámen a chrání tak myčku před poškozením, dlouhodobou ochranu skla proti korozi a zaručený lesk nerezového nádobí. Buďte také pohodlní a dávkujte jednoduše! 

 

V dnešní době je myčka na nádobí standardní součástí kuchyňského vybavení. Přestože se stále velká část nádobí myje ručně, počet domácností vybavených myčkou stoupá. Každý, kdo myje nádobí ručně ve dřezu, ví, jakou práci dá vydrhnout hrnce, pánve či dosáhnout toho pravého lesku u skleniček nebo nerezového nádobí.

Společnost Henkel ČR nyní přichází s novinkou, která zaručuje dokonalou čistotu nádobí s velmi snadným použitím – tablety Somat 5. Ty kromě speciálního čističe se Soda Effectem a funkci soli obsahují i speciální žluté jádro s efektivním oplachovačem a leštidlem pro dokonalý lesk nerezového nádobí a dlouhodobou ochranu skla proti korozi. Používání dalších přídavných přípravků do myčky již není nutné - Somat 5 totiž obsahuje vše, co je pro perfektní umytí nádobí v myčce potřeba.

Nové tablety do myčky Somat 5 Extra Power jsou k dostání ve třech velikostních baleních za tyto doporučené maloobchodní ceny:

·      Balení se 16 tabletami – 99 Kč

·      Baletní se 32 tabletami - 169 Kč

·      Balení s 64 tabletami – 359 Kč

 

Víte, že...

Čtyřčlenná rodina spotřebuje mytím nádobí za jeden den při ručním mytí 80 litrů teplé vody a 30 litrů studené, zatímco mytím v myčce jen 15 litrů vody a 1 kWh elektrické energie.

 

Máte doma myčku? Toužíte po ní? Používáte tablety? Berete myčku za bezva pomocníka a skvělý vynález? Napište nám o tom! 

 

Soutěž o nové tablety Somat 5 probíhá ZDE: //zena-in.cz/souteze.asp?idr=55&ex_soutez=847

Pokud tablety nevyhrajete, můžete se těšit na zkušenosti výherkyň! Poprosíme je, aby nám napsaly, jak bylo jejich nádobí umyto, jak s nimi byly spokojené, nebo nespokojené... Zapojte se do soutěže!
Reklama