Snad nejslavnější song kapely Lunetic k dnešnmu svátku žen poslala čtenářka Vmarta. Jsi moje máma, moje máma a já tě mám nadevše rád!

Mámy, tohle je pro vás! Písničku s krásnou vzpomínkou posílám hlavně čtenářce Vmartě...


Krásný den ženy-in.

Můj příběh je kraťoučký. Syn v mládí dělal diskotéky. Jednou mi to nedalo a já jsem se šla na něho podívat. Některý z kamarádů mu to hned utíkali ohlásit a jak jsem vcházela zazněla tahle písnička.

Myslím že mi stáli všechny „chlupy“ na těle :-). Bylo to moc pěkné, ráda na to vzpomínám. Proto vám posílám textovou píseň ať si společne zaspíváme.

Krásny den,
Vaše Vmarta

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou redakce.

Téma dne 8. března 2013: Rádio ŽENA-IN.cz vám hraje k MDŽ

Zpříjemněte si den písničkou! Odpovězte mi na otázku:

  • Jaká písnička se vám hned vybaví, když se řekne: píseň o ženě?

bookSvou odpověď mi pošlete na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Z kapacitních důvodů budu pouštět vždy jen jednu písničku od jedné čtenářky, berte to tedy jako takovou skladbu na přání. Když se náhodou trefíte do písničky, kterou pošle nějaká čtenářka před vámi, nezoufejte, vyberu pro vás jinou písničku od stejného interpreta. Předpokládám, že zájem o téma (jak už to u našeho rádia bývá) bude veliký, tak se nezlobte, když se na vaši písničku vůbec nedostane. Doufám, že vás potěší i písničky pro ostatní čtenářky.

Pozor! Abyste měla šanci na dárek, je potřeba k tipu na písničku připojit i odkaz na YOUtube, kde je k poslechnutí. Můžete také napsat krátký text o tom, jestli máte s touhle konkrétní písničkou nějakou zajímavou vzpomínku.

Příspěvky posílejte nejpozději 8.3.2013 do 14.30 hodin. Později je ještě větší pravděpodobnost, že už nebudou uveřejněny.

Dárek: Jednu ze čtenářek, které si napíší o písničku na přání, odměním pěkným dárkem, knížkou Ivy Málkové a Jany Dostálové: Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí.

Reklama