tak odpověděl báječný táta naší čtenářky s nickem Knihovna, když mu popřála ke Dni otců. Přečtete si krásné vyznání, které mu věnovala ve svém příspěvku. Děkujeme a věříme, že bude inspirovat i vás

Zdravím Vás Dano a všechny čtenářky,

Když se řekne táta, okamžitě si vzpomenu na tátu svého, né mých dětí. Táta mých dětí je můj manžel, který je samozřejmě spolehlivý, hodný, ale jiný. O něm by měli psát naši synové. Můj táta je pro mě jedinečný. Samozřejmě má taky spoustu chyb, ale o těch mohu mluvit jen já, jiný mi tatínka hanit nesmí.

Mí rodiče se brali velmi brzy a na svět přišly 3 holky brzy za sebou. Táta svůj život podřídil rodině. Mamce pomáhal, vydělával peníze i po melouchách, abychom mohli jet na dovolenou, koupit auto, posléze i chalupu. Tím samozřejmě ztrácel své známé i koníčky, na které nebyl čas.

Ale to nevadí, vyrostly jsme, táta se postaral i o naše byty, věna atd. I přesto stihl s námi být a mluvit o životě, kdykoliv se vším poradit a pomoci. Teď je tatínkovi přes 70 a už má čas na své koníčky. Je velice aktivní a podnikavý. Lyžuje, je velký turista a jsem na něj pyšná a šťastná, že je zdravý. Nejšťastnější je, když se všichni u něj sejdeme na rodinných oslavách, či chalupě.

Když mě přepadne myšlenka, že tu není nikdo věčně, celá se rozechvěji a zalijí se mi oči slzami. Na závěr se Vám svěřím: V sobotu jsem napsala tátovi sms k Dni otců. A on odpověděl: Děkuji z celého srdce, všechny Vás miluji, jste můj život. Tím řekl, proč se narodil!

Hezký den všem!

Čtenářka s nickem Knihovna

Milá Knihovno, to jste napsala moc hezky, je vidět, že máte úžasný vztah a já vám to moc přeji. A možná trochu izávidím, protože můj tatínek bude „pryč“už pomalu dvacet let a stále mi strašně chybí.

Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in? Napíšete nám také něco o svém tátovi? Můžete být na něj stejně tak hrdá jako čtenářka Knihovna?Přejete otcům jejich svátek? Myslíte si, že je zasloužený, nebo podle vás zbytečný? Vzpomínáte na své dětství a vztah s tátou? Jaký je podle vás táta váš partner? Je dobrým otcem, kterého byste chtěla pochválit? Klidně to učiňte, chvály není nikdy dost

Napište nám. Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama