Tak to tady dnes ještě nebylo. Naše čtenářka ZuzkaPar měla štěstí, ale její ratolesti jsou naprosto vzorné. Pokud byste ale chtěly nějaký recepct, nemůže sloužit, žádný neexistuje.

Musím říct, že jsem na spaní měla u všech třech dětí asi šťastnou ruku, protože každé z nich mi krásně spinkalo od narození. Vím, že tímto asi naštvu většinu maminek, ale je to pravda. V noci se vzbudily jen na pití a okamžitě se spinkalo a přes den se spalo dopoledne i odpoledne.

Třetí se narodila holčička, které jsou teď 3 roky. Ráno vstáváme 6. 15 protože budím kluky do školy a vezu je i s malou do školy. Pak je ze školy dovezu ve 12.30 a malá jde před 13.00 spát. Musíme se převléknout do pyžamka a v postýlce musí být velka i malá KITTY, plyšový pejsek, slon a pletená kočička.

Skoro se tam už nevejdou (malá má přes 1 metr), ale bez nich by se nespalo. Uložíme se a spinká až do 16. hodin. Večer jdeme spát po půl 8. Jdou spát všechny děti, protože se čte pohádka, po které malá zůstává v ložnici a kluci jdou do svého pokoje, kde si ještě pak povídají, ale malá usne za chvíli.

Radu žádnou nemám protože jsem nepotřebovala nic pro to, aby spávaly, prostě se daly do postýlek a bylo to. Ale nemyslete si, že máme děti které, se někde postaví a tam je najdete, tak to opravdu ne. Spíš naopak, jen se člověk někde jinde podívá, tak jsou pryč.

Přeji všem maminkám, aby jim spávaly jejich děti tak, jako mně a těm ostatním přeji klid a pevné nervy.

Posílám fotku prostředního syna se zeleným slonem, kterého měl od narození nejstarší, ale tento mu ho zabavil do své postýlky. Byly mu skoro 3 roky.

n

Teď už má skoro 8.

Milá Zuzko, tak to jste dnes koro jediná, ketré usnají děti naprosto bez problémů

Text nebyl redakčně upraven

Reklama